Wpis z mikrobloga

Nie chcę się kłócić, chciałem tylko się pochwalić, że da się wyrwać czasami nawet w Biedronce dobry kawałek mięsa


@Ender_W: no i fajnie, tylko zamiast być alfą i omegą nabierz trochę pokory co do swoich wyborów i przyjmij że jednak mogłeś nie mieć racji. To nie był fenomenalny zakup i widać to po mięsie. Tak, są w nim ładne momenty, ale całościowo wygląda słabo, spokojnie 20%+ objętości całego kawałka mięsa
  • Odpowiedz
@niebieskamarchewka: Serio? Naprawdę strasznie chce poznać miejsce gdzie można kupić wołowinę sezonową na sucho po cenie steka z biedronki? Bez złośliwości, bo ja szukam od dawna i wszędzie ceny są mniej lub bardziej astronomiczne.

@justkilling: Nie uważam się za alfę i omegę. Jestem raczej hobbystą entuzjastą i cały czas się uczę. Masz rację jednak jeśli chodzi o chwalenie się stekiem z biedronki. Nie był to mój najlepszy wybór.
  • Odpowiedz
@Ender_W: Wiesz, fajnie miec steka z tluszczem, jasne, smaczny, ale jesli placisz za stek jak za mieso, to nie chcesz miec w nim wiecej niz kilkanascie procent tluszczu. Zjedz sobie jakiegos RibEye z np. Irlandii dla porownania to zrozumiesz co to jest stek.
  • Odpowiedz
@kiwacek: I super. Z przyjemnością dowiem się czegoś nowego. Ja próbuję od dawna znaleźć dostawców detalicznych Angusa, albo Hereforda, ale niestety na Mazury mam dosyć daleko, a kupowanie steków z wysyłką jakoś do mnie nie przemawia. Jeśli masz jakieś źródło dobrej wołowiny gdzieś w okolicy Śląska lub Małopolski, to z przyjemnością bym przytulił taką informację :)
  • Odpowiedz