Wpis z mikrobloga

Wczoraj zawitałem progi MSB w celu zakupu flaszek Zoologist na poprzednią rozbiórkę, dodatkowo wyszedłem z 8 próbkami, które zdawało mi się, że wybrałem całkiem świadomie, lecz zamiast Rituale od Mendittorosa, dostałem Lacure. Po tym jak się na mieszkaniu zczaiłem, że jednak nastąpiła pomyłka to od razu zarzuciłem Lacure na nadgarstek, zostałem BARDZO pozytywnie zaskoczony ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dostajemy cierpką, gorzką pomarańczę w towarzystwie miękkiej gruszki, są także wyczuwalne białe kwiaty. Wspomniane owoce mają fajny pudrowy wydźwięk, w dodatku otulone są uwodzicielską słodyczą, wanilią i karmelem, wszystko razem pachnie bardzo zmysłowo, czego absolutnie się nie spodziewałem patrząc na spis nut. Po kilku godzinach testów stwierdziłem, że muszę mieć więcej mililitrów tego pachnidła. Lacura bardzo dobrze będzie się spisywała na ciepłą wiosnę i wczesne lato.

Mendittorosa Lacura 7,3zł/ml do odlania 70ml

https://www.fragrantica.com/perfume/Mendittorosa/Lacura-49189.html

Wołam osoby, które mają u mnie paczki: @alvaro1989; @con987; @prp1tw; @fryco; @brrrum; @Frollo; @Sanco1; @Wygryw_z_wyboru; @Mrjohnsmith; @ciezka_rozkmina; @terr0r_dr0ne; @tagujto; @Nskostek; @pinkquartz; @p2s; @aradzisz; @gg_jap; @lhinphe;

Paczkomat 14zł, szkło 3zł, możliwy odbior osobisty w Warszawie.
Ryshardi - Wczoraj zawitałem progi MSB w celu zakupu flaszek Zoologist na poprzednią ...

źródło: comment_15869680076yTbePWGBk1N4Rg3rqvPNN.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@fryco w sumie Ciebie mogłem nie wołać, to było pewnie, że takiego kadzidlaka jak Ciebie na pewno taki zapach by nie zainteresowal ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz