Wpis z mikrobloga

Nie wiem gdzie szukać już informacji, mianowicie mam problem z albo kartą micro sd albo wideorejestratorem. Posiadam wideorejestrator Yi Dash Camera, a w niego włożona karta SanDisk ULTRA microSDHC 32 GB A1 Cl.10 UHS-I, wideorejestrator działał dobrze przez rok, po tym czasie zaczęły się dziać dziwne rzeczy. Zaczęło obcinać nagrania, między kolejnymi plikami brakuje około 30 sekund materiału, a nawet i czasem około 60 sekund, co jest niedopuszczalne pzy takim sprzęcie, no i miałem już kilka razy problem przez to że chciałem zgrać ważne nagranie, a tu sie okazywało, że brakuje 30 sekund, akurat tych na których było widoczne to co mnie interesowało. Wideorejestrator był oddawany do serwisu który stwierdził że wszystko działa i jedynie wgrali nowszy soft. Uznałem że spoko, sprawdzimy, włożyłem tę samą kartę, działało to sprawnie dla pierwszych kliku nagrań a potem znów zaczęło obcinać między plikami około 30 sekund materiału. Nie mam innej karty, czy ktoś miał podobny problem? Sprawdziłem odczyt i zapis na tej karcie, ma jakieś tragiczne wartości na poziomie 1,5MB/s zapisu i 62MB/s odczytu. Dodatkowo kamerka z kartą widać, że pracuje wolniej i się czasem na chwilę zawiesza.

#wideorejestrator #komputery #kartapamieci #pomocy
  • 1
@Pingo: kup inną kartę i będziesz miał rozwiązanie gdzie leży problem. Na 99% wina karty pamięci.
Ja osobiście polecam Samsung Evo (pomarańczowy kolor), mam w dwóch kamerkach i żadnych problemów. Na drugim miejscu Samsung Evo Plus (tylko z napisem "plus", a nie ze znaczkiem "+") Możesz mieć najlepszy wideorejestrator, ale w razie wypadku to karta pamięci zapewni Ci później odczyt danych więc warto mieć najlepszą.