Wpis z mikrobloga

P.S. Mireczki, wczorajszy post tak wam przypadł do gustu, że i zapewne po tym nie zostawicie suchej nitki. Zapraszam do komentowania. Najbardziej cięty hejt otrzyma dostęp do kursu za free według mojego widzimisię

Poznajcie Tadeusza...
Tadeusz miał marzenia, chciał być inżynierem. Takim wiesz... specjalista złota rączka, podchodzi do szafy elektrycznej, pstryka palcami, wszystko samo jedzie. Każdy program kompiluje się za pierwszym razem, regulatory PID w falownikach same się stroją, parametry zawsze idealnie dobierane. Słowem, Tadeusz chciał być ekspertem napędów i systemów sterowania.

No cóż... coś nie pykło... źle trafił po studiach AiR. Złożył CV w nieodpowiednie miejsce. Dostał pracę a dalej to już jakoś się to potoczyło.

Teraz Tadeusz pracuje w przemysłowym zakładzie spożywczym. Nie tam że bezpośrednio jest zatrudniony. Pracuje tam przez firmę podwykonawczą. Czym się zajmuje? To nie istotne! Nie jest to praca jakoś szczególnie związana z automatyką.

Tadeusz ma dobry kontakt z Automatykami Utrzymania Ruchu. Codziennie zbija z nimi piątkę wpada na kawkę w przerwie do kanciapy.

Czasami jednak Tadeusz robi coś czego jego koledzy automatycy nie wiedzą.

Gdy grzebią przy szafie, serwisują, to zdarza się, że na chwile odchodzą. Powiedzmy, że idą po jakiś czujnik do magazynu.

Wtedy Tadeusz siada na ich miejsce, otwiera ich laptopa i... tak siedzi.

A wiesz dlaczego?

Bo choć na chwile chce poczuć się jak specjalista.

Ale Tadeusz czegoś chyba nie wie. Przecież na naukę nigdy nie jest za późno.

✅Prawda jest taka, że w internecie znajdziesz wiele darmowych materiałów do nauki, kursów, artykułów czy filmów na naszej stronie. Ostatnio też roi się od webinarów. Nic tylko brać i się uczyć!

BUM! REKLAMA!

A jakby Tadeusz chciał mieć wszystko uporządkowane, lekcje z drogą od A do B, to mógłby zapisać się na nasze kursy online. Na początek pełen kurs - podstawy z przemienników częstotliwości.

https://kursyautomatyki.pl/pf

Wtedy, nie musiał by udawać a wziąć sprawy w swoje ręce. Nauczyć się czegoś i zmienić pracę na taką jaką zawsze chciał.

Aha! Pamiętaj.

Inwestuj w wiedzę najwcześniej jak się da!
Nigdy nie jest za późno!

#automatyka #programowanie #plc #falownik #elektronika #elektryka #mechatronika #przemysl #robotyka
Pobierz Marcin_F - P.S. Mireczki, wczorajszy post tak wam przypadł do gustu, że i zapewne po ...
źródło: comment_1586850976Zqr5iMJQlv1lmHh5JW9icY.jpg
  • 11
@Marcin_F: A ja nie wiem skąd ten hejt na te kursy. Siędzę na HO, roboty nie dużo to sam się pozapisywałem na różne kursy. Czasami coś się ze studiów przypomni. Czasami jest to kurs tylko o sprzęcie konkretnej firmy ale zawsze coś tam w głowie zostanie. Może akurat przyjdzie mi z tym niedługo pracować. No i ogólnie warto wiedzieć co się dzieje na rynku sprzętu.