Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
czy mając #opensuse leap warto myśleć (znów) o #fedora? zastanawia mnie powrót do #xfce - jedyne co mnie trzymało na KDE to KDEConnect które ostatnio działa chimerycznie z prędkością USB 1.1, albo wcale :-(

wołam specjalistę @yuim od Kapelusza, czy mając dość żwawy z SSD, ale jednak stary Dell E6420 - warto zmieniać Kameleona czy czekać na majowy update do Leap 15.2?

#linux #systemyoperacyjne #laptop
  • 7
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@malywodzu99: jak to jest z betą? jeśli wyjdzie wersja stable to jak wygląda aktualizacja - mogę nagrać ISO na pendraka i wiśta wio?

ps. jakie jądro jest teraz w becie 15.2, bo 15.1 ma antyczne 4.14 z poprawkami bezpieczeństwa
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@yuim: korzystasz z Gnome3? jak wygląda to dziś wzgledem KDE Plasma? RAMu mam pod dostatkiem, ale bardziej interesuje mnie obciążenie CPU i GPU że względu na średni projekt chłodzenia w tym Dellu :-)
@hiperchimera: ostatnich kilka wersji (chyba od 28) fedora z xfce na desktopie i u mnie działa, ale z tego co inni piszą czasem lubi się spieprzyć, dodatkowo ostanie pół roku na thinkpadzie i też jest spoko, najpierw gnome, ale to chyba nie dla mnie i doinstalowałem xfce