Wpis z mikrobloga

Gościu w e dymie mówił że pali premixy od 50 zł w górę, a tak patrzę w sklepie najdroższe chyba za 40 zł. To sobie myślę ciekawe jakie on pali xd
Jakie są premixy tak za 70 zł ? One są zdecydowanie lepsze od takich np za 30 zł?
#vape #epapierosy
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
One są zdecydowanie lepsze od takich np za 30 zł?

@GodALLU: jeden rabin powie tak a drugi nie. Jako osoba która paliła fajki stwierdzam że te drogie liquidy (i wiele tanich jak np. #tag) są okropne. Ale są miłośnicy lewoskrętnej bergamotki i innych dziwactw.
  • Odpowiedz
@GodALLU: W edymie są czasem zajebiste promocje, ja wyhaczyłem Dinners Lady za 32pln a to już raczej wyższa półka premixów. Też preferuje droższe niż tańsze. Gość chmurzy dobre soczki, ale raczej nie płaci za nie kokosów, w tym samym edymie po promocji kupiłem Milkmana, więc trzeba trzymać rękę na pulsie i polować na okazje. Pomyśl tak, przed ustawą za 30 ml liquidu premium musiałeś zabulić czasami 100 PLN a teraz
  • Odpowiedz
@GodALLU: Z zagranicznych IVG, Dinners Lady, Pukka Juice, Vapefast, Kilo, Moo Shake. Z polskimi premixami to w sumie mało eksperymentuję, kupuje sprawdzone smaki, ale z tych co próbowałem to podeszły mi serie od Dillonsa i Go Bears. Ci drudzy robili kiedyś zajebiście smaczne liquidy Neat, potem pojawiły premiksy, ale w nowej linii smakowej z kultowym Luftwaffle na czele.( ͡° ͜ʖ ͡°) Od biedy jest jeszcze Pan
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@GodALLU: różnie. Wiadomo że statystycznie droższy będzie lepszy ale są wyjątki. Amerykańskie i malezyjskie, często polecane są np bardzo słodkie, wata wytrzymuje jeden dzień a czasem kilka godzin. Osobiście uważam że w większości nie są warte swojej ceny i używam głównie samogonow i tańszych. Trzeba znaleźć swoje smaki po prostu. I nie porównujmy virtusów albo hippza do czegokolwiek, najprostszy samogon na szotach i gotowej bazie z vapeshopu jest lepszy a
  • Odpowiedz