Wpis z mikrobloga

Jak tak widzę wpisy na fejsie rówieśników i zdjęcia jak wrzucają ze świąt to są z bombelkiem. Albo koleżanki z narzeczonym, albo w trójke. Jedna koleżanka nawet z mężem i dwoma bombelkami. I tak życzą wesołych świąt. I ja im lajkuje te zdjęcia. Ja - lvl 26, mająca kota na rękach i grająca w simsy. Niby spoko bo jestem zadowolona ze swojego życia, ale jednak nie.
#gownowpis #zwiazki #feels
Pobierz k.....t - Jak tak widzę wpisy na fejsie rówieśników i zdjęcia jak wrzucają ze świąt t...
źródło: comment_1586715487aF66IsTYgCaIaKqNaioS8D.jpg
  • 39
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@konsumatumest: Hmm ciekawe u mnie to jest tak że kawaler lvl 30 jestem i tez oglądam znajomych na fb z bombelkami i nie mam co żałować kilka związków mi sie rozpadlo no i elo. Nie mam pieluch mogę sie wyspać pieniądze wydać na siebie ktoś powie że Piotruś Pan ze mnie i sie zgodzę hehe
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@konsumatumest: 23lvl here i wszyscy znajomi mają jakieś długie związki, zaręczyny, niektórzy już gowniaki a mi się rozsypały 2 związki bo dla mnie ważniejszy w życiu jest martwy ciąg sumo xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@konsumatumest: ja wręcz przeciwnie czuje niesamowite szczęście i jednocześnie żal widząc jak się męczą i na siłę udają, że są szczęśliwi. Ja uwielbiam swoje życie i swoje koty, ale mieszkam z niebieskim który też uwielbia koty i nie lubi dzieci. A jesteśmy razem 8 lat więc to nie jest stan życia, który przyjęliśmy "na chwilę". Planujemy tak spędzić całe życie. Jak ktoś obdziera swoje życie rodzinne z prywatności to potrzebuje cudzego
@konsumatumest: nie obserwować. Widocznie potrzebujesz uwagi ze strony innych. Jakiegoś zachwytu czy docenienia. zacznij biegać, malować obrazy czy coś. Rozwijać się póki nie ma się 30 i coś jeszcze się chce w życiu. Ustatkować się i dopiero robić gowniaka jak się chcę. Ewentualnie zrobić gowniaka, ale to ryzykowane robić gowniaka bo środowisko trochę wymaga