Wpis z mikrobloga

uwielbiam zapach BVLGARI AQVA AMARA. tylko, ze no juz nie idzie tego za bardzo dostac albo jakies c-----e ceny typu 50GBP za 50ml EDT ;/ widze, ze na fragrantica jest sugestia, ze perfumy Aaron Terence Hughes SLUT niby maja przypominac aqva amara, podejrzewam, ze sa nikle szanse zeby ktos od nas juz mial okazje to zweryfikowac?
kojarzycie jakis zapach bardzo podobny do aqva amara, ktory nie bedzie przesadzony cenowo?

#perfumy
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Wygryw_z_wyboru: bo to jakis tester. ja patrze na te dostepne w UK i wychodzi jakies 200 zlociszy za 50ml EDT. ja po perfumeriach nie latam. jedynie widze perfumerie kiedy gdzies lece, ale wtedy ostatnia rzecza jaka mam w glowie jest latanie i szukanie zapachow ;) no ale skoro mowisz, ze latwo do dorwac, to pewnie wybiore sie i niuchne jak juz korona odpusci ;) dzieki za pomysly :)
  • Odpowiedz
@Wygryw_z_wyboru: no to jednak wyraznie taniej. patrzac po sklepach w UK 50ml zaczyna sie gdzies od 200 a 100ml od 300 zlotych (°° ostatecznie i tak nie jest to jakos super tragicznie jak za probki Alexandrii po niezlych obnizkach wychodzilo mi po 5zl za ml, to k---a jak za jakiegos Tomka ¯\_(ツ)_/¯
najlepiej wychodza jednak rozbioreczki, ale aqva amara jest
  • Odpowiedz
@MirekWyznajeAnonimowo:
Jeśli chodzi o pomarańcze to mega naturalne, jak sok pomarańczowy jest Atelier Cologne Orange Sanguire, ale to jest Edc i niestety parametry słabe, jak nazwa Edc wskazuje.

Drugi bardzo pomarańczowy, ale na zimę to Ralph Lauren Red Polo Extreme. Gourmand pomarańczowo-kawowy. Super zapach, ale sezon na niego się już skończył. Ale na zimę polecam sprawdzić. Parametry na mnie ma świetne.

Natomiast jeśli szukasz fajnych cytrusow, ale w niskich cenach to mogę
  • Odpowiedz