Wpis z mikrobloga

uwielbiam zapach BVLGARI AQVA AMARA. tylko, ze no juz nie idzie tego za bardzo dostac albo jakies #!$%@? ceny typu 50GBP za 50ml EDT ;/ widze, ze na fragrantica jest sugestia, ze perfumy Aaron Terence Hughes SLUT niby maja przypominac aqva amara, podejrzewam, ze sa nikle szanse zeby ktos od nas juz mial okazje to zweryfikowac?
kojarzycie jakis zapach bardzo podobny do aqva amara, ktory nie bedzie przesadzony cenowo?

#perfumy
  • 34
https://www.fragrantica.com/perfume/Clinique/Clinique-Happy-373.html

Może ktoś zna i potwierdzi czy podobne do tego Bvlgari


@Wygryw_z_wyboru: raz wąchałem tego Clinic, ale: nie.
Hype napędzony dostępnością na Notino ;)
i to nie jest zwykły świeżak.

@MirekWyznajeAnonimowo: Też szukałem coś podobnego, ale niestety, nie znalazłem, a wszystkie tropy były ślepe.
Wczoraj był dwa razy rzut na Notino, ja kupiłem w drugim rzucie. Tydzień temu też był. radzę sprawdzać dziennie, powinno się jeszcze pojawić.
Też szukałem coś podobnego, ale niestety, nie znalazłem, a wszystkie tropy były ślepe.

Wczoraj był dwa razy rzut na Notino, ja kupiłem w drugim rzucie. Tydzień temu też był. radzę sprawdzać dziennie, powinno się jeszcze pojawić.


@WujekAtom: o #!$%@?. to widze, ze mnie naszlo w dobrym momencie xD w ogole nie zagladalem na ten tag od kilku miesiecy, a przypomnial mi sie temat tylko dlatego, ze akurat wychodzilem do sklepu i
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wygryw_z_wyboru: nie znam amary ale cliniqe happy jest mega świeżakiem na lato, szczególnie jak się uda dorwać wersje edt

@Ricostyczny:

To są inne wersje? Ja kojarzę tylko for man i for woman. Jak dla mnie nic szczególnego ale ja z takich typowych swierzakow to tylko Diora Cologne na prawdę lubię.
nie znam amary ale cliniqe happy jest mega świeżakiem na lato, szczególnie jak się uda dorwać wersje edt


@Ricostyczny: za 30GBP za 100ml obecnie jest na notino. problem w tym, ze wg fragrantica to sie slabiutko trzyma, a jednak amara troche jest w stanie posiedziec nawet na mnie, gdzie raczej zapachy sie mnie nie trzymajo ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Ricostyczny: dzieki za sugestie! nie chodzi o to, ze szukam po prostu czegos swiezego. ma byc #!$%@? czegos pomaranczowego ;)
al wisam day wiec zupelnie odpada
jil sander sun juz duzo lepiej
faconnable tez brzmi sensownie :)
cos trzeba bedzie poprobowac ( )

ten jil sander sie zapowiada spoko, bo niby trzyma sie nawet dobrze a do tego kosztuje grosze - jakies 25 GBP za 200ml