Wpis z mikrobloga

Szanowni Państwo, z tej strony @sokytsinolop, a to smutna wiadomość którą muszę Wam drodzy mikroblogowicze przekazać. To już koniec AMW. W dniu dzisiejszym APIv1 zostało wyłączone, według zapowiedzi (https://www.wykop.pl/wpis/47922103/wykopowicze-mamy-krotki-komunikat-dla-tych-ktorzy-/) przez co skrypt przestał działać.

Z tego miejsca pragnę podziękować wszystkim moderatorom, którzy w historii AMW poświęcali swój wolny czas na czytanie i akceptowanie wpisów i odpowiedzi. Pozwolę sobie każdego z osobna (moderatorzy z najdłuższym stażem na początku) @Zkropkao_Na, @NowyJa, @akado, @kwasnydeszcz, @Asterling, @Eugeniusz_Zua, @kptant, @marcel_pijak oraz dwóm najnowszym moderatorom: @LeVentLeCri @Precypitat. Bardzo dziękuję, to Wy tworzyliście ten projekt.

Kilka danych, dla osób lubiących cyferki:
konto @AnonimoweMirkoWyznania zostało założone 2016-04-11 czyli idealnie 4 lata temu.
W bazie danych jest 74 000 dodanych wyznań i 83 000 odpowiedzi (było więcej, ale w pewnym momencie przez przypadek wyczyściłem bazę danych, ale nie dużo więcej). W bazie jest 5000 konwersacji (część do moderatorów, reszta to anonimowe wiadomości do autorów wpisów). Wiadomo mi o jednej parze, która poznała się przez AMW.

Jeśli kogoś interesują sprawy biznesowe - czyli zarobiłem na tym projekcie. W ciągu 4 lat jeden użytkownik zdecydował się na umieszczenie linków do jego serwisu pod wpisami AMW. Za miesiąc emisji i implementację dodawania tych linków pod wpisami otrzymałem 200zł netto. Niestety nikt w te linki nie klikał, więc przykro mi ale reklama nie była efektywna.
TLDR: 200zł
Oczywiście jestem zadowolony, bo to i tak o 200zł więcej niż miałem w planach tworząc tę inicjatywę. Przyznaję, że próbowałem coś z tego wyciągnąć umieszczając linki referencyjne pod wpisami, ale nikt nie zakupił usługi z mojego linku.

Podsumowując dziękuję wszystkim za te ponad 4 lata (wcześniej jakiś czas dodawałem wpisy ze swojego konta). Jeszcze raz dziękuję moderatorom za zaangażowanie i sumienne wykonywanie swojej pracy - konto nie zostało zbanowane ani razu.

Jeśli jakieś wpisy szczególnie zapadły Wam w pamięć to zachęcam do wspominek w komentarzu pod tym wpisem.

wesołych świąt
@sokytsinolop

#anonimowemirkowyznania
:edit dodałem tag
  • 108
AMW było świetne. Na mirko pełno dzbanów i stalkerów którzy za swój cel życiowy obrali sobie uprzykrzanie życia innym. Tylko przez AMW można było zasięgnąć porady nie wystawiając się na większy hejt skierowany personalnie bo ktoś prześledził twoje wpisy do 5 lat wstecz i potem wykorzystywał to co napisałeś przeciwko tobie. Bywaj AMW. Robiliście dobrą robotę.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@sokytsinolop projekt znowu ruszy, wszyscy o tym wiemy, to tylko kwestia czasu. To było zbyt popularne by mireczki tak to zostawili ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pamiętam jak wrzucales pierwsze wyznania z własnego konta i ludzie nie ogarniali o co chodzi XD
"ty schizofreniku, raz jesteś piętnastolatką, a innym razem żonatym facetem z depresją, albo studentką w ciąży, usuń konto" xDDD
Długo działa ten projekt, dłużej niż czas życia
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@bregath: da się, ale trzeba zgadywać jak co działa bo nie jest zrobiona dokumentacja, a fragmenty które są dostępne są nieścisłe i zawierają błędy
@krykoz: masz rację, znacznie lepiej brzmi "dokładnie x lat temu", dzięki zapamiętam będę stosował
@JeszczeRraz: moderacja która wołasz nie ma nic wspólnego z amw, moderatorzy amw zostali wymienieni we wpisie
@wypok_smieszne_obrazki: haha albo jak raz dodałem przez przypadek (bo podczas developmentu miałem wpisane dane
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@AnonimoweMirkoWyznania @sokytsinolop
To był świetny projekt i bardzo będzie mi go brakowało. Tak jak parę mireczków napisało, czasami tylko przez AMW można było zasięgnąć porady.
Nie dziwi mnie niechęć prowadzenia tego dalej. Zgadywanie funkcji API, brak dokumentacji, chce się powiedzieć - Wykop panie, Wykop.
Dziękuję za AMW. Pora usuwać konto, bo z tego portalu już nic nie będzie
Z jednej strony szkoda, bo to był strzał w 10, a z drugiej;

Śmieszy mnie to narzekanie na moderatorów i nawet na Białka czy Pannę ze zboża, kiedy AMW był doskonałym przykładem na to, że te same mechanizmy działają niżej. Osobiście dałem sobie spokój z AMW (a zostawiłem tam setki komentarzy, poznałem sporo osób itd.), bo w pewnym momencie ilość akceptowanego przez modów gówna i baitów, była po prostu zbyt duża. Ich
@Cock_Inside: źle mnie zrozumiałeś, ja mam chęć prowadzenia tego dalej zwłaszcza widząc, taki pozytywny feedback. Ale niestety z tym API ciężko pracuje.

@bezbekpol:

No i oczywiście, sam zwróciłem twórcy kilka razy uwagę, że po #!$%@? akceptują jakieś ewidentne baity, czemu on nic z tym nie robi, że to przecież niszczy AMW, bo ludzie nie chcą odpowiadać na coś takiego i przebijać się przez gówno - oczywiście #!$%@?, nic z tym