Wpis z mikrobloga

Nie znasz całokształtu. Jak kobieta ma wykształcenie i chcę faceta, z którym będzie mogła sobie gadać przez następnych kilkadziesiąt lat to szuka sobie takiego z mózgiem. Facet do zabaw to inny temat i z takim rozmawiać za dużo nie trzeba. A ta firma i zarabianie? A co to za zaleta jak ona sobie finansowo radzi, a i tak rozdzielność majątkowa na horyzoncie. A ambicja u mężczyzn tylko czas pożera, facet się wcześniej
@Stewia: Bez żartów. Wystarczy założyć konto Chada na tinderze żeby przekonać się jak to wygląda. Negocjują tylko kawę przed przyjściem do mieszkania. W realnym życiu możesz mieć firmę, kasę, dobre studia a nie spodoba się jej jedna rzecz w wyglądzie albo część rozmowy i od razu ghosting ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chad może pisać i robić co chce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Rocket_slayer No jak się część rozmowy nie spodoba to z kilkudziesięciu lat też będą nici. A jakieś jednorazowe mięsko to mądre być nie musi, bo o tych kilkudziesięciu latach nie myślisz.
Ja normalnie nie mogę z tymi betami. A może to chad jest beta? Nacieszysz się przez godzinę, zacznie drażnić i szkoda więcej czasu na to cudo. Niech cieszy inne. Może głupi chad to jest ekwiwalent divy dla loszek? Tyle że darmowej? Może chad nie jest wcale pożądany na stałe, bo za bardzo na siebie uwagę zwraca, zamęt sieje, a poza tym zepsuty jest do cna przez kobiety i mężczyzn?
Obudźcie się! Czy
@Stewia: Hmm chciałbym wierzyć, że tak jest. Ale zanim różowa zaakceptuje twój wygląd i znajdziecie wspólne tematy/zainteresowania trzeba przejść przez piekło pierwszych randek. To z natury jest amoralne, różowe umawiają się z kilkoma facetami, olewają ciebie a czasem ty olewasz je. Trzeba mieć naprawdę twardą dupę. Jak facet się wkręci i pokazuje za dużo zainteresowania, za dużo pisze - to zostaje olany. Chad ma o tyle łatwo, że ma sporo opcji