Wpis z mikrobloga

@meshy8: typowy p0lak, powiesz mu żeby nie skakał z mostu do rzeki bo się zabije to na złość jeszcze sobie przywiąże kamień do nogi i skoczy, bo nikt mu nie bedzie zabraniał xD
  • Odpowiedz
@meshy8: Ale tak technicznie jaka to różnica, czy siądzie na tym czy na tym obok? Bo jak rozumiem po prostu dali te kartki na 2 osobowych by ludzie nie siadali obok siebie, więc póki jest sam to różnicy nie ma.
  • Odpowiedz
on już pewnie swoje przeżył, więc się nie boi - dość częsty argument seniorów.


@DonCruzo: To trzeba im jakieś opaski zakładać żeby było wiadomo kogo pierwszego odpinać od respiratora gdy ich zabraknie.
  • Odpowiedz
przy oknie to wieje


@AmericanDreamX: nie wieje, ale jak słońce wyjdzie to siedzenie przy oknie to najgorsze, co może być; a jak popada to okna przeciekają i sobie jeszcze kurtkę uświni.

Siedzi co drugie? siedzi.
  • Odpowiedz
@meshy8: Jak by dziadek usiał przy oknie to magicznie nie może się zarazić? Pojawi się pole ochronne które niszczy wirusy? Ja wiem że wprowadza to odrobinę chaosu w autobusie/tramwaju bo miejsca są oznaczone naprzemiennie raz prawe raz lewe, ale nikt za nim ani przednim nie siedzi, świat się nie zawali jak ktoś usiądzie na tym miejscu. W tramwaju jak sam napisałeś były 4 osoby, w tym jeden dzban TY.
  • Odpowiedz
@Herubin: Nie, nie, pana opinii absolutnie nie możemy zaakceptować, bo przyjęcie łagodnego frontu typu: „Staruszek nie robi nic złego / nie zauważył kartki / nie zrozumiał” obdzierałoby nas, młodych zdrowych Mirków, no sól k---a tej ziemi, z możliwości mieszania go z błotem. A tak ogóle to nie jest żaden staruszek, tylko stary dziad, z pewnością j----y komuch, z całą złośliwą premedytacją zignorował zakaz, sabotując starania młodej, racjonalnej warstwy pracującej, należy mu się z pewnością przynajmniej śmierć w wyniku wirusa, koniecznie z odmową podpięcia pod respirator, a może po prostu tak jak stare baby, tak i starych dziadów zbiorczo j---ć prądem, strzelać czy whatever, no weźmy ich się w końcu pozbądźmy, ile można czekać na te j----e mieszkania, ile można utrzymywać ich łażenie po lekarzach, emerytury, renty, dps-y, ha tfu, bezproduktywna banda idiotów, wodzonych za ryj przez Kaczyńskiego pod ramię z Rydzykiem, młody człowiek to pracuje, myśli, ma swój rozum, nie da się omamić, a takie stare baby i dziady?

No sam problem, gdzie oni jeżdżą w ogóle rano, jakim prawem robią tłok w komunikacji, co oni mają niby do załatwienia. A w czasach wirusa? Co za zgraja niewdzięcznych próchen, MY się dla nich poświęcamy, a oni śmią śmieć przyłazić pod sklep nie w swoich godzinach! Wychodzić z mieszkania żeby odetchnąć i nie zwariować, skoro MYŚMY ponaklejali kartki że zrobimy zakupy, to siedzieć mi tam tera a nie się wałęsać. Inna sprawa młody człowiek na rowerze, no ale taka stara baba, czego ona szuka pod tym blokiem? Won przed telewizor.

Należy też pamiętać, to akurat porada uniwersalna, również na dobre czasy, że każde denerwujące nas zachowanie emeryta w przestrzeni publicznej wynika z jego złośliwości, jadu, katolstwa, w każdym razie nienawiści i pogardy do ludzi młodych w miksie ze skrajnym egoizmem i złą wolą. Pamiętajcie, że każdy staruszek wybiera poranne autobusy żeby w-----ć pracujących, a na schodach ruchomych stoi żeby prowokować przepychanki. Ponadto umówmy się, co oni do c---a wiedzą o dzisiejszym życiu i świecie? Dlaczego w ogóle to coś głosuje, skoro zaraz będą gnić w grobie? A decydują o NASZEJ przyszłości, zajeb babci dowód, a jeszcze lepiej ustawowo odebrać im prawo głosu. Dlaczego ja mam starszego człowieka szanować - BO JEST K---A
  • Odpowiedz