Wpis z mikrobloga

Równolegle do ankiety po zakończeniu przygody #lacunafabularniestarwars chciałabym ruszyć z przygotowaniami do kolejnej przygody, która zostanie rozegrana po zakończeniu przygód prowadzonych przez @Ex2light (Gothic) i @Kroomka (I wojna światowa / Wielka Wojna). Przechodząc do sedna przedstawię Wam moje propozycje i wstępne koncepcje. Na razie nie będzie głosowania nad żadną propozycją, dlatego potraktujcie ten wpis jak blok reklamowy :)

0. Preludium do przygody - handel akcjami / surowcami na portfelu Waves.

Chętni do zabawy (nie mającej wpływu na możliwość zapisania się do nadchodzących przygód) potrzebują portfela kryptowaluty Waves w środowisku testowym. Po założeniu konta, "zainstalowaniu" portfela (który jest aplikacją webową) i pobraniu darmowych środków z tzw. faucetu do opłacania operacji na łańcuchu otrzymają ode mnie wirtualną walutę, za pomocą której będa mogli korzystać z automatycznego, dostępnego 24/7 systemu zakupu i sprzedaży innych wirtualnych akcji lub surowców, tematycznie zgodnych z nadchodzącą przygodą. Ceny będą się zmieniały w oparciu o wydarzenia losowe, będzie również niczym nieograniczony handel pomiędzy uczestnikami zabawy. Zgromadzony na koniec zabawy kapitał umożliwiałby bohaterowi lepszy start w przygodzie lub wyższą pozycję negocjacyjną.

Uczestnicy zabawy byliby również betatesterami rozwiązania, które zostałoby zaimplementowane w przygodzie w miejsce arkuszy excelowych. Dotychczasową bolączką ekonomii naszych gier były moje ograniczone możliwości czasowe do dokumentowania i zarządzania majątkiem graczy. Zainteresowanych zapraszam na stronę wavesplatform.com Działać będziemy na środowisku testowym, dlatego używanie go będzie całkowicie bezpłatne.

#lacunafabularnie
lacuna - Równolegle do ankiety po zakończeniu przygody #lacunafabularniestarwars chci...

źródło: comment_1586275348uYlaixUp8qcjxlajIqCePZ.jpg

Pobierz
  • 7
1. Świat fantasy (elfy, krasnoludy, smoki, eliksiry, magia itp.)

Do tej przygody przymierzałam się bardzo długo. Wśród graczy #lacunafabularnie jest bardzo dużo fanów Władcy Pierścieni, Wiedźmina i podobnych światów z baśniowymi stworami. Propozycja przewijała się właściwie w każdej ankiecie wyboru nowej przygody i myślę, że dojrzałam już do podjęcia się skomplikowanego świata spod znaku magii i miecza. Świat stworzony byłby od podstaw a przygoda prowadzona z perspektywy grup bohaterów lub władców fantastycznych
lacuna - 1. Świat fantasy (elfy, krasnoludy, smoki, eliksiry, magia itp.)

Do tej p...

źródło: comment_1586275410iBMPlBh7exzq7oU4seIz1S.jpg

Pobierz
2. Prohibicja 1920-1933 w Stanach Zjednoczonych

Polityka, pieniądze, przemoc. Walka o strefy wpływów w mieście, podporządkowywanie sobie służb, szybka kariera w przestępczym świecie i bilety na tamten świat, wystawiane z prędkością pistoletu maszynowego Thompson. Dla każdego gracza cel będzie unikalny - pieniądze, władza, sława. Wszystko w akompaniamencie muzyki gatunku Big Band Swing, uliczne pościgi samochodowe i smak życia z początku XX wieku. W tej grze poza śmiercią i podatkami tylko jedno jest
lacuna - 2. Prohibicja 1920-1933 w Stanach Zjednoczonych

Polityka, pieniądze, prze...

źródło: comment_1586275428VqCuZdYcmaIrgjhdS2pgQe.jpg

Pobierz
3. Chłopaki z Baraków

Czy życie musi polegać na tym, aby być ambitnym, uczestniczyć w wyścigu szczurów, kupować coraz to większe chaty i lepsze samochody? Niektórym do szczęścia wystarczy własny kąt, trochę zioła w kieszeni i koledzy z którymi fajnie jest spędzać czas. Im prostsi ludzie, tym bardziej szalone przygody. Wspólny cel ten sam - przejść na emeryturę po jednej dobrej, średniolegalnej akcji. To jak, wiesz już na czym polega odpowiedzialność?

Ważniejsze
lacuna - 3. Chłopaki z Baraków

Czy życie musi polegać na tym, aby być ambitnym, uc...

źródło: comment_15862754786PWyo1QLChoYXhZ0grxFsb.jpg

Pobierz