Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
#lacunafabularniestarwars
#lacunafabularnieczarnolisto

Sztuka wojny

Mały niszczyciel wyłonił się z nadprzestrzeni. Jego systemy maskujące działały bez zarzutu, o czym świadczyło to, że z pobliskiej oceanicznej planety nie poderwał się żaden statek. To mogło się jednak szybko zmienić, okręt albowiem kierował się wprost na planetę.

— Teraz to mam tego głowonoga, hehe — nadzorująca wszystkim z mostku Esca zacierała rączki, uśmiech nie opuszczał jej twarzy
— Księżno — rozmyślania Esci przerwał komandor — statek wejdzie na orbitę księżyca planety za około minutę. Jakie dalsze rozkazy
— Doskonale, doskonale. Gdy tak się stanie, przekierować całą energię do działa laserowego na dziobie.
— Co? — na twarzy komandora pojawiło się zdziwienie
— I dać mi nad nim pełną kontrolę
— Ale Pani, jeśli to zrobimy to stracimy nasz kamuflaż i staniemy się łatwym celem
— Zaufaj mi, po prostu.

Niszczyciel wszedł na orbitę księżyca Aquaparkii. Ostatnim manewrem ustawił się przodem do powierzchni satelity, po czym zgodnie z rozkazem cała energia została przekierowana do głównego działa. Laserowy promień rozbłysł, z całą swą siłą uderzając na powierzchnię, topiąc i odrywając setki ton skał.

— Księżno, z planety poderwały się myśliwce Sithów. Musimy uciekać, teraz!
— Czekaj komandorze, jeszcze nie skończyłam — odparła Esca, cały czas manipulując drążkiem od działa
— Wystrzelili rakiety, jeszcze chwila i zginiemy!
— Czekaj
— Zaczęli nas ostrzeliwać laserami, przypominam, że cała energia została przekierowana do działa, osłony są nieaktywne!
— Czekaaaaj...
— Santa Madonna, nie myślałem że dołączę do Sixtusa III tak szybko...
— Gotowe! — zakrzyknęła Esca — komandorze, kierunek Holcea!
— Nie mamy obliczonych współrzędnych, mimo że hipernapęd już działa, to bez współrzędnych nie wrócimy do domu.
— Co do #!$%@?? To zamiast przygotować odpowiedni kurs to ględziłeś mi nad uchem?
— Kolejny raz przypominam, cała energia została przekierowana do działa laserowego. Nie miałem jak tego zrobić!
— A no tak — Esca zamyśliła się, jednak w tym samym momencie potężne uderzenie zatrzęsło statkiem — #!$%@?ć, niech komputer skorzysta z losowych współrzędnych
— Ależ...
— TO ROZKAZ KOMANDORZE I NIE #!$%@? MI ŻE TO JEST NIEBEZPIECZNE!

Hipernapęd okrętu zaświecił się, i wkrótce potem niszczyciel Esci znikł z układu, zostawiając myśliwce z Aquaparkii za sobą, zaskoczonych obrazem jakim dostrzegli na księżycu. Tymczasem na niszczycielu

— Księżno, nie wiemy gdzie lecimy, jak to się skończy i czy w ogóle przeżyjemy — zaraportował komandor
— No u #!$%@?, ważne, że jak Zoidberg rano wstanie to będzie go dupa bolała

____________________________________________________
@Onde pozwoliłem sobie wykorzystać planetę ( ͡º ͜ʖ͡º)
Zerri - #lacunafabularniestarwars 
#lacunafabularnieczarnolisto 

Sztuka wojny

Mały ...

źródło: comment_1586198357l9SUrJheWj0XMHEgS9ynu9.jpg

Pobierz