Wpis z mikrobloga

@Krupier: genialne! właśnie dałeś sposób na unikanie kar i złych spojrzeń prawilnych ludzi ( ͡° ͜ʖ ͡°) siatka z chlebem w środku to taka przepustka.. chcesz iść na spacer, czy przejechac się rowerem - weź chleb! ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
genialne! właśnie dałeś sposób na unikanie kar i złych spojrzeń prawilnych ludzi ( ͡° ͜ʖ ͡°) siatka z chlebem w środku to taka przepustka.. chcesz iść na spacer, czy przejechac się rowerem - weź chleb! ( ͡º ͜ʖ͡º)


@plu2: Sęk w tym, że to dziła tylko na trasie sklep - dom i to tylko w jedną stronę :/
  • Odpowiedz
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: oczywiście mój wpis to żart.. ale z 2 strony, zawsze możesz wracać ze sklepu, a gdzie sprzedają twój ulubiony chleb to inna kwestia. No i nie sądze by służby sprawdzały adres zamieszkania (w sensie czy mieszkasz w pobliżu itp) zobaczą chleb i raczej argumenty im się skończą...
  • Odpowiedz
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: można się spierać o zasadność (podstawę prawną) tego pytania oraz okoliczności, ale przecież nie o to tu chodzi..; nie popieram i nie zalecam takich działań, które opisałem w poprzednich wpisach! Wszyscy przecież mamy rozum i powinniśmy rozumieć powagę sytuacji w jakiej jesteśmy, dlatego chodzenie z chlebem pod pachą tylko gdy tego naprawdę potrzebujemy! ( ͡° ͜ʖ ͡°) zdrowia!!
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: "Sęk w tym, że to dziła tylko na trasie sklep - dom i to tylko w jedną stronę :/"

Tylko nigdzie nie jest określone, który to ma być sklep. ( ͡ ͜ʖ ͡)

Zresztą, tak jak Ci kiedyś pisałem - większość tych przepisów jest wprowadzona niezgodnie z prawem, a samowolka służb to już tak naprawdę nadaje się na grubą aferę.
  • Odpowiedz
Tylko nigdzie nie jest określone, który to ma być sklep. ( ͡ ͜ʖ ͡)


@Krupier: Gorzej jak idziesz z chlebem ale od domu się oddalasz.

większość tych przepisów jest wprowadzona niezgodnie z prawem,


@Krupier: To nie ma znaczenia. Jeśli teraz są kary administracyjne to zanim to odkręcisz to możesz być bez hajsu przez długi czas. I tu jest problem.
  • Odpowiedz