Wpis z mikrobloga

#szczecin
Czy w Szczecinie jest jakiś sklep, w którym sprawnie jak tylko się da uda się zrobić zakupy? Jak to obecnie wygląda w większych supermarketach np. w Auchanie na Ustowie? Wszędzie będzie 2h stania?
  • 10
  • Odpowiedz
@hehehehempgru: Byłem w piątek około 14, kolejka ciągnęła się przez cały sklep, bo tak to jest zorganizowane. Pierwsze wrażenie, że stania na minimum godzinę. Wszedłem do sklepu jakoś po 15, może 20 minutach. Odstępy zachowane.

W sklepie może jednocześnie przebywać 117 osób, maks 3 w kolejce do kasy, ale nie było kolejek do kas, wyglądało to tak, że jedna osoba była w trakcie kasowania / po kasowaniu, gdy kolejna podjeżdżała
  • Odpowiedz
@hehehehempgru ja przedwczoraj poszedłem do auchana na struga i kolejka była przez cały sklep, zgaduje że ludzie tam z godzinę albo dwie musieli stać xD A w Tesco wszedłem bez kolejki i nawet przy jednej otwartej kasie długo nie musiałem czekać żeby mnie skasowali.

Omijaj największe sklepy - auchany, carrefury. Celu w netto, tesco ewentualnie Biedronki. Nie chodź do marketów w galeriach, centrum i innych popularnych miejscach. Szukaj czegoś na obrzeżach,
  • Odpowiedz
@hehehehempgru: właśnie niestety, ale różnie bywa i trudno ocenić czy długo stoisz czy nie. Ja ostatnio specjalnie pojechałem o 14 do Lidla sądząc, że będzie trochę mniejsza kolejka niż po 16 a okazało się, że stałem ponad pół godziny. Raz można pojechać o 22 i nie być kolejki a następnego dnia już o tej porze kolejka będzie.

Teraz podejrzewam, że sytuacja będzie jeszcze gorsza bo mimo wszystko powoli święta się
  • Odpowiedz