Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Za każdym razem jak widzę mojego wujka, to mam tak wielka ochotę zapytać go o tyle rzeczy, ale wiem że po prostu nie mogę, bo to był ciężki temat dla niego. W skrócie - jakoś 15-20 lat temu był DJem na różnych dyskotekach, no i #!$%@? przy tym dragi prawie ciągle. Skończyło się na próbie samobójczej (na szczęście nieudanej) i późniejsza izolacja od ludzi na jakieś 2 lata, podobno potrafił w nocy się obudzić i zacząć drzeć ryja na jakieś #!$%@? tematy. Aż dziwię się, że trzymali go w domu nie oddali go wtedy gdzieś do szpitala. Obecnie można powiedzieć że funkcjonuje normalnie, ma babę i pracę. Jednak czasem słychać, w rozmowie z nim, że #!$%@? jakieś dziwne rzeczy, kompletnie z dupy. No i wracając do tematu, ja bardzo interesuję się tematem narkotyków, ale na razie wiekszosc kończy się na teorii niż na praktyce. Mam do niego tyle pytań, na temat tamtych lat i narkotyków w tym czasie, co #!$%@?ł itd, ale najgorsze jest to, że prawdopodobnie nigdy nie usłyszę na nie odpowiedzi, bo jednak dla chlopa to był ciężki czas i wątpię że chciałby go wspominać ( ͡° ʖ̯ ͡°) Ciekawi mnie też, czy mimo upływu lat dalej czuje skutki najpewniej kirania fety i piguł.
#narkotykizawszespoko #narkotyki #truestory

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W skrócie - jakoś 15-20 lat temu był DJem na różnych dyskotekach, no i #!$%@? przy tym dragi prawie ciągle. Skończyło się na próbie samobójczej (na szczęście nieudanej) i późniejsza izolacja od ludzi na jakieś 2 lata, podobno potrafił w nocy się obudzić i zacząć drzeć ryja na jakieś #!$%@? tematy.

bo jednak dla chlopa to był ciężki czas i wątpię że chciałby go wspominać ( ͡° ʖ̯ ͡°
  • Odpowiedz