Wpis z mikrobloga

#tarnow ##!$%@? #pytanie #koronawirus

No i mam na dzisiaj zarąbisty dylemat. Muszę się dostać do autobusu ale żeby dojść do zajezdni to trzeba przejść przez park - konkretnie ten "park" przy galerii Gemini - czyli długi deptak z 5 ławkami i niedawno posadzonymi drzewami. Żeby ominąć "park" to musiałbym przejść 2x tyle drogi przez osiedle... Nie dilujcie z tym - to jest oficjalnie PARK więc wstęp na ten deptak tam jest zakazany ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Po parkach chodzić nie wolno bo idzie to w parze z karą i wizją bankructwa bo jakiś spierd@@@ony popier@@olec stwierdził, że 10k czy 30k ludzi zatrzyma w domu - noo niby tak.

Swoją drogą nie rozumiem jak do tego doszło, że za "złamanie OGRANICZENIA" (olać już te parki) przemieszczania się, policja ma dawać wnioski o kary na takie astronomiczne kwoty? Takich wysokich kar nie przewidują żadne sankcje w żadnym innym kraju (_ )
  • 5
  • Odpowiedz
@Wasz_Pan: to jest w zasadzie z zawiści, zauważ jak zareagowały wykopki na taką kwotę. Większość się cieszyła i pochwalała to i po to właśnie PiS dał taką kwotę, bo zawistni ludzie ich będą chwalić ... Ja tez uważam, że 30k za wyjście z domu to jakaś abstrakcyjna i posrana kwota.
  • Odpowiedz
@Wasz_Pan: ja tam dzisiaj byłem w Lidlu...
1) zachęcamy do płatności kartą - ale wózek przed sklepem na monety.
2) rękawiczki dostajesz dopiero w środku sklepu, jak już gołymi rękoma obsłużyłeś wózek.
3) jak jesteś we 2 osoby (rodzina), to oboje musicie mieć wózek, mimo, że kupuje tylko jedna osoba.

Taka dziwna dość polityka.
  • Odpowiedz