Wpis z mikrobloga

Jak wszystko się dopiero zaczynało w Chinach i gdzieś tam w necie jakieś pojedyncze artykuły można było spotkać to trafiłem akurat na artykuł - jakie spółki mogą zyskać na wirusie. No i dla beki kupiłem między innymi #biomed (nawet zapomniałem że ich mam). Tylko szkoda, że się człowiek bał i tak mało kupił ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gielda
źródło: comment_1585938209fdoLlXVaQhUPFJ2MEqLgnC.jpg
  • 17
@bori: gdyby człowiek wiedział ( ͡° ͜ʖ ͡°) I mercartora na takiej samej zasadzie kupiłem za 11 zł chyba, za dużo większą kwotę, ale niestety spanikowałem i zarobiłem jakieś grosze. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@bori: bez pandemii wszedł na 20 zł to teraz spokojnie pociągnie wyżej.
MERCATOR MEDICAL SPÓŁKA AKCYJNA, to spółka z siedzibą w Polsce, działająca w branży zaopatrzenia medycznego. Spółka produkuje rękawice medyczne i dystrybuuje jednorazowe materiały medyczne. Produkuje rękawice medyczne, lateksowe, syntetyczne, chirurgiczne, diagnostyczne jałowe, diagnostyczne, ochronne i domowe. [...] Spółka produkuje też m.in. obłożenie pola operacyjnego, takie jak prześcieradła i zestawy, oraz odzież jednorazową, w tym czepki, maski, fartuchy.
Nie pluj sobie w brodę, jest zarobek to jest dobrze, a nie, ze zrobiłes prawie 300% i się smucisz, masz teraz przynajmniej kapitał na dalsze działanie :p


@J-R_Cooper: w sumie nie zarobiłem jeszcze bo jeszce to trzymam. i teraz znowu pytanie kiedy to wypłacić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@pw1: Tak, ale stracić już nie stracisz, przynajmniej, nie swoich pieniędzy. To od Ciebie zależy grasz już cudza kasa, wiec możesz czekać ile chcesz, ale ja bym chyba w przyszłym tygodniu wyszedł
@pw1: Ja pluje sobie w brodę że wcześniej nie wszedłem w vix. Okazja życia koło nosa przeszła. Wrzuciłem późno 15k $. Kombinowałem. Mam teraz 28$. A gdybym trzymał od tego okresu to 300k bym wyciągnął z tych 15. Także tego...