Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Postanowiłem powoli zabierać się za stratę prawictwa. Prawie 23 lat i nie było okazji i pewnie nie będzie. Jestem gruby, mam nadmierne owłosienie i trochę pryszczy gdzieniegdzie. Zastanawiam się czy trochę nie zrzucić przed wizytą u divy. Nie chcę się nabawić potencjalnego urazu psychicznego, że wywołam u jakiejś obrzydzenie. Aktualnie mam możliwość spróbowania w red light czy lepiej w Polsce na roksie? Mam też pytanie odnoście chorób wenerycznych. Skąd wiadomo, że od pań z roksy i z czerwonych niczego się nie złapie? Wszystko oczywiście po koronawirusie. #seks #anonimowemikrowyznania

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • 4
@AnonimoweMirkoWyznania: Przede wszystki - rusz to tłuste dupsko. Soreczka, że tak z grubej rury, ale inaczej się nie da. Jestem młody, za rok będziesz wyglądał legitnie, jeśli oczywiście podejdziesz na poważnie do tematu i nie na własną rękę. Reszta przyjdzie. Myślisz, że jak spuścisz z krzyża u panienki za 400 zł to Ci przejdzie ? Założę się, że nie. Jak napisał Ci kolega @Tadumtsss - pogłębisz swoje #!$%@?. Także do roboty,