Wpis z mikrobloga

Cześć!
Zgodnie z tradycją przygotowaliśmy stronę z informacjami o aktualnych kuponach i ofertach z okazji 10 urodzin Aliexpress :)
alipaczka.pl/urodzinyaliexpress/

Wśród ofert czasowych znajdziemy takie perełki jak:
#miband 4 za $9.90
#roborock S5 Max w cenie $299
#powerbank ROMOSS LT20 20000mAh za $9.90
#soocas EX3 Toothbrush w cenie $9.90
Trzeba się spieszyć ale poprzednia wyprzedaż pokazuje, że jak najbardziej realne jest zgarnąć fajne itemy w dobrej cenie ( ͜͡ʖ ͡€)

Pewnie część z Was zacznie się zastanawiać dlaczego tak mało kuponów/kodów tym razem. Otóż budżet promocyjny niestety został przycięty z powodu #koronawirus. Kodów rabatowych jest na naszej stronie tylko kilka, ponieważ podajemy jedynie kody, które są przeznaczone dla Polski i na pewno będą działać. Używając innych kodów znalezionych w internecie jest duża szansa, że nie uda się złożyć zamówienia. Wiele osób odczuło to na własnej skórze przy poprzedniej wyprzedaży.

Przypominamy również o jutrzejszej akcji promocyjnej w sklepie Veithdia, gdzie do każdych okularów przeciwsłonecznych bardzo dobrej jakości, dostaniecie maseczkę, a gdy skusicie się na 2 pary lub więcej to aż 5 maseczek. Przy zakupach powyżej $15 wchodzi dodatkowy kupon select na $2. Kupony i szczegóły LINK

#aliexpress #alipaczka #alipaczkanews #alipaczkapoleca #promocje #kupony #xiaomi
AliPaczka - Cześć!
Zgodnie z tradycją przygotowaliśmy stronę z informacjami o aktual...

źródło: comment_15852497561zT9lPgMjzRhL2Uij7DU4x.jpg

Pobierz
  • 10
@leszek_SK: z tego co zaobserwowałem z działania kodów w sklepach to obniżają one cenę oferty o konkretną kwotę bez względu na wybrane opcje dodatkowe takie jak pamięć czy kolor. Więc powinno wejść na każdego. Przy założeniu że kod, który podali jest na najtańsza wersję to cena spada o $228,47 względem promocyjnej i taki rabat powinieneś dostać na każdą wersję.
disclaimer: Używałem tego typu kodów tylko raz więc mogę się mylić, jest
@Alipaczka Czy jeżeli mam kupon sprzedawcy 42zł na 84zł, mogę połączyć go z kuponem aliexpress 7$ na 50$ z innymi rzeczami w koszyku (suma ponad 50$), czy lepiej te zamowienia realizować osobno bo usunie? Przeczytałam u Was że można łączyć