Wpis z mikrobloga

@Herubin: jeden z niewielu razy gdy Konfederacja pokazuje RiGCz, a na to co odjaniepawla PSL z Lewica to nawet mi szkoda strzelić ryja.

A tutaj próbka nowej jakości w polskiej polityce - Kosiniaka:

- Słyszę ze strony PO, że chce zakończyć wojenki, a jednocześnie sama szuka okazji do sporu politycznego. Chcę Was przed tym z życzliwością przestrzec. Dla was święte są regulaminy, a dla nas sprawy pracowników i przedsiębiorców - mówił
  • Odpowiedz
  • 17
@pacjent_0 Przecież Korwin od początku mówi, że będzie z każdym współpracować, jeśli będzie mógł realizować swoje postulaty gospodarcze.

Nie przeszkadza mi, że będzie to PO, PiS, PSL czy SLD.

Poza tym Korwin współpracuje z Narodowcami xD
  • Odpowiedz
Wyobrażam sobie te przepalone styki u kucy, jak muszą się bratać z "lewactwem"


@pacjent_0: jak korwin od zawsze mówił, że nawet z kanibalami się dogada, jak mu pomogą ratować kraj. Tylko narodowe psy by miały o to ból dupy
  • Odpowiedz
: jeden z niewielu razy gdy Konfederacja pokazuje RiGCz

@yuim: A kiedy nie pokazała? Cała ich praca w sejmie jest jednoznacznie na +, czego nie można powiedzieć o żadnym z pozostałych ugrupowań.
  • Odpowiedz
@czynastolatek: Jako partia w sejmie działają znacznie lepiej niż jak byli poza. Gdy rozwalono TK i sądownictwo za poprzedniej kadencji to zajmowali się atakami na opozycje regularnie.
  • Odpowiedz
@Jasiu780: Konfederacja razem z PO sprzeciwiły się bezprawnym obradom sejmowym przez internet, które chciały przeprowadzić PiS, Lewica i PSL i trochę dziwnie się walczące ze sobą sojusze nawiązały ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Jasiu780: Ani regulamin sejmu nie uwzględniał możliwości głosowania poza siedzibą ani Konstytucja na to nie pozwala bez stanu wyjątkowego wskazując, że muszą być obecni na głosowaniu.
  • Odpowiedz