Wpis z mikrobloga

#simsy0p0p0

Dobra, totalnie się nie spodziewałam takiego miłego odbioru mojego poprzedniego wpisu, bardzo dziękuję! () Pomyślałam, że w takim razie idąc za ciosem, wrzucę coś jeszcze dzisiaj z mojej gry, no i na początek padło na rzeczy ostateczne ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zapraszam was do zwiedzenia moich cmentarzy xDD

Nagrobki są ewidencjonowane – na drzewie genealogicznym przy każdym Simie, który spoczywa na cmentarzu, jest litera C (część Simów jest w drzewie, bo są istotni dla historii miasta, ale nie mają pozostawionego nagrobka, np. Gerwazy Dziwak z Dziwnowa).

Najbardziej jestem dumna z cmentarza w Miłowie. Kościół nie jest mojego autorstwa, zbudowała go moja młodsza siostra :) Spoczywają na nim mieszkańcy Miłowa oraz Lazurowej Promenady, a także ofiary tragicznego wypadku, jaki miał miejsce na Uniwersytecie Simowym – podczas burzy zapaliło się jedno z drzew przy akademiku, gra się zbugowała i Simowie, którzy do niego podbiegali jak poje***i, spłonęli. [ * ] Irena Omatko, Konstancja Rybitwa, Samuel Śmieszek, Wacław Ktokolwiek, Leszek Sałatka, Diana Samochodzik i prof. Bartek Wystrzał, a także jeden z moich Simów – Mateusz Ćwir, syn Kasandry Ćwir i Dariusza Marzyciela. Na szczęście i tak za nim nie przepadałam. Ich drugie dziecko, Karolinę Ćwir spotkał lepszy los – poślubiła Błażeja Biedaka ¯\_(ツ)_/¯

Poza ogrodzonym terenem cmentarza jest miejsce na nagrobki zwierząt.

Reszta w komentarzach.

#thesims #simsy #gry
0p0p0 - #simsy0p0p0 

Dobra, totalnie się nie spodziewałam takiego miłego odbioru m...

źródło: comment_1585236942YI98bXF3SSDJMDDrsJH0pU.jpg

Pobierz
  • 43
@0p0p0 teraz też robię backupy, bo raz mi się gra porządnie zepsuła i taki backup mnie uratował, więc bardzo dobrze robimy :D
A wtedy jeszcze backupów nie miałam o nie byłam tak zaawansowanym graczem, w sumie mogłabym cmentarz zacząć od nowa, ale wtedy mocno się zniechęciłam
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@0p0p0: jak fajnie zobaczyć, że nie tylko dla mnie Sims 2 to jedna z ukochanych gier ()
Zawsze mam do niej sentyment i no kurde, narobiłaś mi ochoty, żeby znów pograć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Też tworzyłam podobne, choć mniej rozbudowane drzewa genealogiczne, miałam pełno pomysłów na to, jak poprowadzić daną rodzinę... No i dodatki z neta, cholera ile ja
@b4rtois:

na przestrzeni ilu pokoleń ciągnie się już ten save?

Licząc od pokolenia Bella i Mortimer Ćwir - teraz będą się rodzić ich pra-prawnuki ( ͡° ͜ʖ ͡°) Czyli prawnuki Kasandry Ćwir, Dona Lotario, sióstr Kaliente, Mirosława Landgraaba IV itd.

można sprawdzić ile h na to poświęciłaś?

Nie da się, może to i lepiej xD

generalnie szanuje motzno (ʘʘ)

Dzięki, to bardzo miłe
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@0p0p0: ojacie ale sztosik!!! Też sobie ostatnio pykam w simsy 2 jako odpoczynek od nauki. Ale przyznam że ja raczej gram własną rodziną, chociaz jesli chodzi o drzewo genealogiczne powoli idzie do przodu, synów jest trzech i jakoś leci :D