Wpis z mikrobloga

Cześć wykopki, chciałbym wam pokazać materiał mojego kolegi o 3dsie.

https://youtu.be/5iTKioYsw2s

Dzisiaj mija dziewiąta rocznica premiery tej konsolki na naszym rynku. 3ds przez całe swoje życie sprzedał się fantastycznie, chociaż wiadomo że w naszym kraju Nintendo nie jest tak bardzo popularne. Po tylu latach od premiery dalej można powiedzieć że to świetny sprzęt do grania z pełną biblioteką bardzo dobrych tytulow. Mimo że używam swojej od jakich 5 lat to i tak nie zdążyłem ograć wszystkich polecanych gier, mam przed sobą fire emblemy, Xenoblade, 7th dragon, Phoenix vs Layton... Wcześniej razem z kumplem przegraliśmy praktycznie całe technikum na klasycznym dsie i razem jaraliśmy się jak oglądaliśmy prezentacje 3dsa na E3. Jakie macie wspomnienia z ds/
3ds'em? Jakie tytuły najczęściej odpalacie?

#3ds #nintendo #gry #konsole #nintendo3ds
Rootkins - Cześć wykopki, chciałbym wam pokazać materiał mojego kolegi o 3dsie. 

htt...

źródło: comment_1585151303BczSmK2ZsVmDbV1J3Yvz82.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@Rootkins: kupiłem dawno dawno, dawno temu. Chyba w 2012 roku? Na pewno przed premierą Pokemonów X/Y. Całkiem okey konsola, śmiesznie tania była (350zł w idealnym stanie) bo używka (cena na pudełku 1099zł XD). Kupiłem/dostałem około 15 gier i prawie wszystkie ograłem. Sporo fajnych gier, myślę że nie ciężko znaleźć coś dla siebie. Grafika przestarzała na starcie i ogólnie 3D nieciekawe
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Rootkins: 3D było modne w czasach gdy startował 3DS więc pewnie dlatego poszli w tę stronę. Potem 3D umarło, a i samo Nintendo przestało się skupiać na tym efekcie.
  • Odpowiedz
@Rootkins: Nigdy nie grałem w inne niż pierwsza generacja, więc nie mam porównania do nowszych. Jednak gra mi się wyśmienicie. Od poniedziałku mam niecałe 11 godzin nabite. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@Zashi czyli kupiłeś 3dsa żeby nadrobić wcześniejsze gry? I tutaj nie rozumiem ruchu Nintendo, powinni bardziej się zatroszczyć o starsze gry żeby działały na najnowszej generacji
  • Odpowiedz