Wpis z mikrobloga

@wcfilmowe: nie jestem jakoś szczególnie za cenzurą czegokolwiek, ale takie grupki na fb jakie te dzbany robią, te kanały, powinny być wyłapywane w locie przez moderatorów, następnie kasowane a członkowie, subskrybenci banowani na 30 dni za każdym razem. Nawet nie chciałoby mi się polemizować z typem, bo to szkoda szczepić ryja cytując klasyka, ale te grupy i treści tam zawarte powodują u mnie zwykle wzrost ciśnienia na myśl o tym z jakimi głąbami przyszło mi współżyć na tej planecie a skala tego debilizmu w dobie internetu to jest po prostu coś niewyobrażalnego.

I to jest to uczucie z kategorii tych bezsilnych, gdzie dobrze wiem, że ci ludzie traktują tę wiedzę w kategorii wiary i tak jak katolika wierzącego w niepokalane poczęcie i że kawałek mąki z wodą może stać się ciałem chrystusa którego nie wolno bezcześcić pod groźbą wiecznego potępienia, tak również takiego dzbana nic nie przekona.

Puenta jest taka: oczywiście, byle Dobromir, który w dupie był, gówno widział, z wykształceniem w najlepszym razie mgr niczego na gównouczelni, z pomocą własnego #!$%@? komputera z demobilu wyszukał w internecie całe mnóstw dowodów (PODKREŚLAM DOWODÓW) na globalny
  • Odpowiedz