Wpis z mikrobloga

#polityka #czarnyscenariusz #koniecswiata

Wybory wygra PiS. Potem prezydentem zostanie Kaczyński. Religia w szkołach będzie obowiązkowa (po 6 godzin tygodniowo, zamiast połowy matematyki i informatyki). Obowiązkowa matura z religii. Kościół będzie powiększał swoje wpływy (dodatkowy podatek od firm na kościół). Księża będą mieli główny wpływ na decyzje podejmowane w państwie (gospodarka, sprawy zagraniczne). Będą chcieli aby wystąpić z UE. Polskę wpędzą w konflikt z Rosją. Europa nie będzie chciała nam pomóc, bo sami się w to wkopaliśmy. Przyjdą Ruskie, przegonią katoli, będą mówić, że uratowali Polskę przed samozniszczeniem. Gospodarka padnie jeszcze bardziej, nie będzie można wyjechać za granicę. Jako że polskie firmy przejmą Rosjanie, to obowiązującym językiem w pracy i szkołach będzie rosyjski. Kto dokończy historię?
  • 19
@Tichy: Ale wojna z Ruskimi o brata może być ;) Ale jakby wygrał kto inny to mogłoby iść w kierunku zmniejszenia religii (no z PO to też nie dałoby rady).

Oby było tak jak piszesz.
@mk321: jasne będzie. wojna. jeśli już coś będzie z zamachem to najwyżej wsadzą donia za organizację zamachu. o ile wogóle coś wyjdzie - ja myślę, że natychmiast ucichnie
@Tichy: Może nie wojna, ale pogorszenie stosunków, co odbije się na gospodarce (nie tylko z Rosją, ale także z innymi krajami, bo nikt nie chce pracować z krajem z niepewnymi rządzącymi).
@mk321: nie pierdzielmy znowu - za PO wcale jakoś się z ruskimi handel nie poprawił, wprost przeciwnie, rusa śmieszy uległość i z wasalami w układy nie wchodzi. z mojej strony to eot bo nie mam ochoty przerabiać propagandy tok fmu i wyborczej. na szczęscie ludzie widzą coraz lepiej, że to straszenie to pierdzenie przestraszonego dziadzia któremu usuwają spod dupy stolek. dobrej nocy panu.
@mk321: niepewnie rządzący to są teraz- jak się traci walizki czy telefony z kodami nato, cała wierchuszka ginie a my ruki po szwam i morda w kubeł. straciliśmy dramatycznie wiarygodność jako sojusznik - przez to co się działo i jak się działo po katastrofie smoleńskiej
@Tichy: Nie poprawiło, ale zawsze może się pogorszyć. Ludzie zapomnieli co było i będą teraz z nadzieją głosować na kogoś innego. Stołek usuną i podstawią komuś innemu. Jesteśmy skazani na PO albo PiS? Nic pomiędzy? Jeśli PiS wygra, to przydałby się jeszcze ktoś silny, ale całkiem inny (żeby nikt z nich nie mógł wprowadzić jakiś głupot).
@Tichy: Tzn. co dokładniej. Bo ja naprawdę nie wiem co od niego ludzie chcą (oprócz tego, że jest antyPiS). To, że robi różne rzeczy pod publiczkę? A który polityk nie robi? Jakimi ludźmi się otacza (oprócz gejów, lesbijek itd. bo to mi też się nie za bardzo podoba)? Myślałem, że w jego partii to głównie ludzie są przeciwni jemu.

Nie musisz mnie dodawać na czarną listę. Jak ty mi nie odpiszesz,