Wpis z mikrobloga

Kurła, coś pięknego. Wczoraj wieczorem dwa drinki, serial i święty spokój, potem mój #rozowypasek wysłał mi parę zdjęć z cyckami między innymi (chwilowo nie mamy jak się spotkać), o 23 wleciała melatonina, spało się wyśmienicie. Budzę się bez budzika o 7:05, długi prysznic, w tle muzyka.. a teraz wypok i chłód zza uchylonego okna, pół litra kawy zaparzonej ze świeżo mielonych ziaren i kanapki z upieczonego samodzielnie chleba.. Chwilowo nie jest źle ( ͡° ͜ʖ ͡°) #chwalesie #gownowpis
  • 18
@bonners69: Nie mam pojęcia, myślałem czy może nie zrobić trochę aparatów do solarigrafii, może coś poklikać w arduino albo po prostu przepierniczyć ten czas. Wczoraj zrobiłem porządki, upiekłem chleb i ugotowałem gar chilli con carne który chyba na tydzień starczy więc mogę się ponudzić. O, i książka.. Jak ja dawno nic nie czytałem..
@Voltaire tymczasem już mnóstwo ludzi pisze w necie, że się czują 2/10, nie mają co robić, bo wszystkie seriale obejrzane i w ogóle nic ich nie cieszy przez to siedzenie w domu. Dobrze przeczytać wśród tego, że nie jestem dziwny i poza mna też są poza tym ludzie co się dobrze w tym odnajdują:D