Wpis z mikrobloga

w sumie leżę chory w łóżku i nic mi się nie chce to zrobię wyżyg na temat mojego nowego składu pic rel.( ͡° ͜ʖ ͡°)
In game 4-4-2

1. Schmeichel Prime - wydaje się, że jest upgradem w stosunku do Kurtuły POTM, przy całym szacunku dla POTĘŻNEGO BELGA, Tibo łapserdak chyba tylko bronił piłki na daleki słupek, wszystko na krótki, koło nogi, między nogi przechodziło zawsze. Duńczyk, mimo mojego ciągłego bólu dupska z powodu takiego guwno trafu ze swapów na ten moment zostaje w składzie

2. Chelo Diaz FB - #!$%@? jest największym game changerem w mojej dotychczasowej karierze fifa 20. Serio, ani Ney ani Richarlison tyle nie wprowadzili do gry co ten ziomuś, poziom zmiany jeszcze nie dochodzi do tego co się wydarzyło w fifie 19 jak włożyłem Gullita Prime do składu, ale jest to zmiana bardzo widoczna. Nie wspomnę o psim pieniądzu, który ten pan kosztował.

3. Richarlison SS - nie wiem czemu ta karta tyle kosztuje. Ogólnie jest to dobry zawodnik, ale tyle akcji co potrafi spiermandolić to jest dramat. No i nie czuć zazwyczaj u niego prędkości. O jakimkolwiek strzale z daleka można zapomnieć.

4. Lucas Moura SS - straszny padalec, gdyby nie strong link z Richarlisonem, już by poleciał. Jego prędkość i zwinność czuć przez pierwsze meczowe 10 minut, później jest takim ociężalcem, że szkoda szczempić ryja. Na plus wykończenie i włączanie się do akcji.
Na minus - #!$%@? potrafi siedzieć między obrońcami w momencie kiedy akcja jest w polu karnym - nie wiem na jaką psią końcówkę idzie w tę obronę nawet przy wytycznych zostań z przodu.

5. Fabricio Bustos SBC - Generalnie szybki zwinny, w miarę dobrze idą mu odbiory, po statystykach spodziewałem się przecinaka, niestety wg. mnie trochę za mały na prawego obrońcę, przy sylwetce chociażby Semedo byłby kozakiem a tak jest nieco mniejszym kozakiem( ͡° ͜ʖ ͡°)
Na plus szybkość, zwinność
Na minus - niestety z powodu sylwetki i małych nóżek nie udaje się przyblokować przeciwników

6. Lisandro Lopez SBC Obrońca - niewiele jeszcze nim pograłem ale na ten moment jest kozakiem, duży, szybki i zwinny, taki lepszy van dijk

7. Lisandro Lopez CONMEBOL Napad - Znowu nie pograłem nim zbyt wiele jeszcze ale na ten moment wydaje się być lepszym richarlisonem, ma to czego brazylijczyk nie ma - lepsze wykończenie, prędkość. Generalnie wiążę z nim wielkie nadzieje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

8. Arturo Vidal - Nie pograłem nim jeszcze zbyt wiele, ale generalnie mocne rozczarowanie, spodziewałem się lepszego Diaza a otrzymałem ociężałego Diaza. Nie ma niestety najważniejszej cechy midfieldera - nie wie kiedy włączać się do ataku a kiedy zostawać z tyłu.
Na ten moment jeszcze nie osądzam, no i oczywiście nie mogę powiedzieć, że to jakaś bardzo zła karta, względem zasranego De Jonga OTW to i tak mega upgrade XD

Koniec wyżygu, zapraszam do komentarzy i ewentualnych pomysłów co tu dalej począć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#fut
Pobierz sambarumba - w sumie leżę chory w łóżku i nic mi się nie chce to zrobię wyżyg na tema...
źródło: comment_1584718175QqRr6awFHT9Cs2TbJyQjYh.jpg