Wpis z mikrobloga

@Amerykanski-Naukowiec: bo żyjesz i zarabiasz w Polsce, a kurs niebardzo koryguje inflacje co widać na przestrzeni 15 lat, zakładając ze obecnie mamy sytuacje wyjątkową. Tez pracowałem i mieszkałem w strefie euro, wiec Cie rozumiem
co z tego jak zjada Ci gr oszczędności coraz szybciej rosnąca inflacja.


@widmo82: wzrost kursu euro kompensuje mi inflację.

Siedzisz u mamusi na garnuszku na okresie próbnym w pierwszej pracy i mówisz komus że nie ma oszczędności? XDDDDD


@hpiotrekh: Przecież normalnie mam płacony okres próbny jak normalną umowę o pracę, bo to de facto jest umowa o pracę.
Twierdzisz ze Euro będące walutą Niemiec się wywali? XD


@Amerykanski-Naukowiec: Całkiem możliwe a Niemcy wrócą do marki. Włochy już były bankrutem przed kryzysem - żyli dzięki pożyczkom. Ich gospodarka jest w ciemnej dupie i żeby nie zbankrutować będą potrzebowali gigantycznych pieniędzy. A nikt im ich nie da bo cała europa jest w dupie.
@BytNiepokorny: Dlatego kryzysy to świetna okazja dla biednych i młodych bo stare biznesy upadną i będzie mniejsza konkurencja, będzie okazja do inwestycji i polepszą się usługi bo firmy bardziej będą walczyć o klienta, głupie allegro już prowizje zmniejsza i usprawnia stronę, tak na prawdę kryzys to jest czas dobrobytu dla biednych, najbardziej #!$%@? jak zwykle klasa średnia dostaje.