Wpis z mikrobloga

Wtf skad ten hejt w internecie na Sony? W przeciagu paru miesiacy dostaniemy 2 gry od nich ktore beda prawdopodobnie w top 5 calej generacji, a ludzie maja bol dupy bo w ps5 jest mniej teraflopow cokolwiek to jest niz w xboxie ktory pokazal minecrafta na konfie. Ni nie ogarniam od kiedy na konsolach licza sie bebechy, a nie gry xd

Ps. TLoU 2 podobno bedzie gownem bo snieg sie zle gniecie xd

Nie hejtuje tu Microsoftu bo mam nadzieje, ze kolejna generacja bedzie rowniejsza.

#ps4 #ps5 #xboxone #konsole
  • 17
@Kiedys_Mialem_Fejm: Jeśli organizujesz długo wyczekiwaną prezentację i prezentujesz ją w sposób godny lat 80-tych z gościem omnibusem, który spuszcza się nad technologią SSD w 2020 to chyba nie możesz być zdziwiony, że ludzie się zawiedli. To miała być prezentacja, na której miało byc pokazane PS5 a dostaliśmy wykład na temat tego czemu dysk SSD jest lepszy niż HDD i dlaczego lepsze bebechy xboxa nie będą się przekładały na lepsze osiągi i
@Kiedys_Mialem_Fejm: samo się rozdmuchało bo ludzie się nakręcili przez tą ciszę w temacie PS5 ale oficjalny wpis mówił jasno, że to będzie tylko ujawnienie tego co siedzi w środku a co do hejtu to Sony wypuści jakieś trailery gier itp. a chorągiewy będą pytać kiedy można kupić preorder XD nic nowego, szczególnie na wykopie.

No i nie wiem czemu niektórzy się zachowują jakby ktoś już wygrał czy przegrał nową generację jak
janushek - @KiedysMialemFejm: samo się rozdmuchało bo ludzie się nakręcili przez tą c...

źródło: comment_1584628885ipFy2xqUASoSki9UlUAHOm.jpg

Pobierz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
jak ten cały wyścig tak naprawdę zaczął się dopiero w tym tygodniu lol


@janushek: top kek xD ten wyścig trwa od lekko licząc ponad roku. Otwórz oczy na to co się dzieje w branży, szczególnie u MS bo ofensywa leci taka że sama konsola to tylko wierzchołek.
@janushek: Tylko kolego zapominasz, że jeśli konsole nie będą miały podobnej wydajności to zgadnij co będzie w grach multiplatformowych. Nagle okaże się, że gra, która chodzi na PS5 w 30 fpsach, na Xboxie będzie śmigała w 45 co już jest znaczącą poprawą. Fajnie się mówi "zdecydują gry" tylko należy pamiętać, że zdecydowana większość gier, która wyjdzie będzie multiplatformami, a Sony ciągle liczy, że ludzie niezależnie od performancu obu konsol wybiorą PS5,
@Mathas No spoko mozna sie rozczarowac, ale po co #!$%@? glupoty i pluc kwasem jakie to Sony jest nagle #!$%@?, a MS cudowny? Jak male dzieci ktorym kto zabierze zabawke i zaczyna ryczec, a jak sie odda to w sekunde znowu sie cieszy.

Ta cala gownoburza jest o nic. Dziwi mnie, ze ludzie sa tacy #!$%@? i jedyne opinie jakie mozna przeczytac ostatnio to albo ostry bol dupy albo walenie konia pod
@sodomek: XD oooho, zaczyna się

Wydawało mi się, że aż do tego tygodnia Xbox nie pokazał ani nie powiedział nic więcej w porównaniu do Sony a teraz obie firmy przedstawiły co dokładnie siedzi w środku więc dlatego tak napisałem.

Jasne, pokazy Microsoftu były lepiej... pokazane : DD i łatwiejsze do przyswojenia bo to były dosłownie ruchome obrazki i gadanie ze sceny ale nie przypominam sobie żeby to były inne informacje niż
janushek - @sodomek: XD oooho, zaczyna się 

Wydawało mi się, że aż do tego tygodni...

źródło: comment_1584636019h17Qahhm9w153TVh2hJw8C.jpg

Pobierz
nie powinieneś się dziwić, że ludzie oczekiwali czegoś więcej


@Angmac: ludzie zawsze oczekują czegoś więcej, sugerujesz że bez słowa przyszłość rozczarowania by nie było?
@janushek Tak, gdyby zastąpili to "wprowadzeniem do technikaliów następnej generacji dla deweloperów" to ludzie nie byliby tak zaskoczeni brakiem czegokolwiek konkretnego poza specyfikacją. Enigmatyczna "przyszłość" może i jest lepsza marketingowo, ale nic nie mówiła. Ot, zwykła marketingowa gadka, która teraz wprowadziła sporo zamieszania
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
pewnie kolejnym wierzchołkiem ofensywy jest Game Pass


@janushek: niewątpliwie. Obecnie jest więcej aktywnych regularnie kont xbox live niż sprzedanych xboxów one więc usługa chyba działa, a liczba użytkowników nie jest ograniczona do tego jak się konsola sprzeda.
Walka toczy się o usługi sieciowe i o rynek w Chinach.
Pierwsze skojarzenie Microsoft + Samsung?
@janushek: W niektórych zadaniach od ilości CU ważniejsze są zegary jakimi są taktowane, tam gdzie taski nie chcą się ładnie paralelizować różnica w wydajności będzie niewielka, do tego ustawią dynamiczną rozdzielczość żeby miała większy zakres działania, może poobniżają rozdzielczości takich rzeczy jak wolumetryczne oświetlenie czy rozdzielczość cieni, obniżą draw distance, będzie trochę większy pop in i voila, gra osiąga ten sam target co na Xboksie.
Zresztą użytkownicy konsol i tak są
@Mathas: dokładnie, jeszcze to spuszczanie się, że to nie jest zwykły ssd! No, o tym ich niezwykłym SSD ja już od lat wiem, sam rozważałem kupno takiego podpinanego bezpośrednio do pcie ale kupiłem rower i zwykły ssd pod sata3. Fanboje po prostu nie chcą przejrzeć na oczy i zauważyć 2 rzeczy: Sony to nie Nintendo, że zdobędzie niedzielnego gracza swoją marką, ms na tą chwilę ich zaorał przemyślanym designem i specyfikacją
@Kiedys_Mialem_Fejm:
No ale czego ty nie rozumiesz? Jak na razie marketingowo MS dyktuje warunki i Sony nie robi nic żeby to zmienić.
Jak MS wyskoczył ze specyfikacją to na grubo. Pełna specyfikacja, wygląd konsoli razem z padami, gość rozkręca konsolę i pokazuje jak jest zbudowana, pokazanie jak wyglądają nowe ficzery na żywo (czas ładowania, przełączanie i zawieszanie gier, raytracing), pełna kompatybilność wsteczna z XO. No i wiadomo że niedługo zaczną pokazywać