Wpis z mikrobloga

Który suplement diety lepszy pod względem składników? Czym się w zasadzie różni, bo ja się nie znam w ogóle

Składniki odżywcze:
Ekstrakt z aceroli (Malphigiapunicifolia L.) – 231 mg, w tym witamina C 106,5 mg
Ekstrakt z kiełków gryki (Fagopyrum Mill) – 155 mg, w tym witamina C 62 mg
Kwas L-askorbinowy – 70 mg
Całkowita zawartość witaminy C w 1 kapsułce* [580 mg] – 238 mg – 298 % RWS**
*zalecana do spożycia porcja w ciągu dnia
**referencyjna wartość spożycia
Składniki:
ekstrakt z aceroli (Malphigia punicifolia L.), ekstrakt z kiełków gryki (Fagopyrum Mill), substancja wypełniająca – celuloza mikrokrystaliczna, żel celulozowy, kwas L-askorbinowy, substancja przeciwzbrylająca – sole magnezowe kwasów tłuszczowych, substancja przeciwzbrylająca – dwutlenek krzemu.

Drugi suplement:

Składniki: kwas L-askorbinowy, sorbitol (substancja wypełniająca), skrobia kukurydziana, rutozyd, mannitol (substancja wypełniająca), bioflawonoidy cytrusowe, glukonian cynku, aromat, stearynian magnezu (substancja glazurująca), selenian (IV) sodu, poliwinylopirolidon (substancja wiążąca), dwutlenek krzemu (substancja przeciwzbrylająca), aspartam (substancja słodząca), sukraloza (substancja słodząca), acesulfam K (substancja słodząca), sacharyna sodowa (substancja słodząca).

#mirkokoksy #suplementy #dieta #medycyna
  • 5
  • Odpowiedz
  • 0
@psposki: Ten pierwszy to szamanizm kosztuje 100 zł, ten drugi z apteki za 6 zł wiec chciałem aby ktoś wypowiedział się na ten temat dlaczego ten pierwszy to szamanizm, bo tez mi się tak wydaje ale nie znam się na tym i chciałbym albo ktoś w miarę fachowo mi to wytłumaczył
  • Odpowiedz