Wpis z mikrobloga

@konsonanspoznawczy: twój avatar mówi jasno kim jesteś, nie mówie o samej postaci a o nurt reprezentujący tą mine. Co ja mam ogarnąć #!$%@? szczenke co taką ją mam? Oddycham przez nos, trzymam język wysoko, jedynie co to postawy musze pilnować. Taki se jestem
@KontrastWykop: no a ja mam wadę postawy i staram się nad nią pracować. Szczerze to nie ma sensu, jak nie chcesz to ok, chcącemu nie dzieje się krzywda. Zdania jednak nadal nie zmienię, że mi Cię nie żal, skoro się z tym godzisz.
A awatar to nie wiem, bo mi się popsuł ostatni jak dorabiałem maskę na wirusa i znalazłem mordę kolonki w zdjęciach, w sumie takie nawiązanie do tego co
@konsonanspoznawczy: chyba nie jesteś aż tak złodupny jak myślałem, ten wyraz twarzy kolonki często jest używanyjako wyraz pogardy dla nieradzących sobie niedojebów, przez takie postawy (zwłaszcza w szkole) zjebusy jeszcze bardziej sie blokują i dziczeją, ale skoro to oznacza coś innego to de besta. Nie oczekuje na współczucie, ja jebe mam niezbyt korzystny profil ale ja stawiam raczej na ogar psychy i nastawienia do życia/ludzi, sram na wyścig szczurów który skreśla
@KontrastWykop: czyli ten ryj idzie w parze z gównem w mózgu xD nie musisz mi opisywać psiochy swojej starej, chociaż domyślam się, że często o niej myślisz, bo to jedyna z jaką miałeś do czynienia ( ͡° ͜ʖ ͡° )*: