Wpis z mikrobloga

Witajcie mirasy o poranku!

Jak co dzień wszyscy prawilni z home office plusiki!

Mi właśnie dogotowuje się woda w czajniku, robię sobie zaraz yerbe, ostatnia prasówka o czasach zarazy i o siódmej ruszamy. ^ ^


#koronawirus #homeoffice #pracazdalna
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Andi128: mi na początku też było ciężko się przestawić. W robocie używam dwóch monitorów. A w chacie mam małe biurko, więc po prostu przytargalem jeden (żona też nie było zachwycona) a jak jest coś więcej to dziele ekran po prostu. Dodatkowo mam jasno ustalony plan pracy i wprowadziłem politykę tzw. czystego biurka. Także miras, dla chcącego nic trudnego. A lepiej się te dwa trzy tygodnie przemęczyc niz zarażać ludzi.
  • Odpowiedz
@ShinpuTokubetsu: postaram się coś ogarnąć, w sumie jak się Władek postara to powinien jakoś tym wózkiem widłowym z płytą wjechać po schodach na 3 piętro. A że będzie musiał jeździć po 2 powiatach i rozwozić to się jakoś też przyzwyczai, takie czasy, co zrobić...
  • Odpowiedz
to zgłoszę urlop xD


@temporarywypokaccount: widzisz, takim się czujesz lepszym a musisz urlop brać. Ja nie dość że siedzę w domu i piję kawę zamiast jakiejś pedalskiej skażonej yerby, to jeszcze mam 100% chorobowe więc jak net padnie to se zadzwonie że jestem chory i załatwione. Ehhh wykopowi króle życia, ciekawe jak fabryki staną i dostawy bo ludzie niemogący pracować z domu nie pójdą do roboty, gdzie ty se tę
  • Odpowiedz
@ShinpuTokubetsu: Nie jestem srogi do głupich tekstów w necie, ale jak byś był z Śląska to bym ci zrobił te twoje HA TFU w ryj. Jesteś pewnie jakimś z------m trollem i taką mam nadzieję, a nie po prostu idiotą, który czuje się lepszy bo nie musi iść do fabryki, nie ma swojego biznesu, który jest objęty zakazem. Prościej mówiąc, nie jesteś osobą, która w jakiś sposób pracuje fizycznie, ma kontakt
  • Odpowiedz
@dendi9: OP to pedau i troll, a wam którzy musicie chodzić do roboty wielkie dzięki. Ja pracuję zdalnie z home office od lat i szczególnie teraz moim zasranym obowiązkiem jest siedzieć na dupie w domu i się nie wychylać żeby przypadkiem przeze mnie nie zachorował ktoś kto jest niezbędny do funkcjonowania tego kraju.

także tego ludzie na home office d--a cicho! siedzieć tam grzecznie, nie roznosić choroby i grzecznie podziękować
  • Odpowiedz