Wpis z mikrobloga

  • 0
@Kapitan_wodka Ja już 2 dzień siedzę i nadal nic ( ͡° ʖ̯ ͡°) złote mapki na 5 tierze ale max drop jaki miałem to 3 chaosy na jednej mapce, a mi ich potrzeba w #!$%@? ¯_(ツ)_/¯ i właśnie dalej siedzę i expię
  • 0
@Miecz12 ziomeczek to musiał sobie postać nową i tańszą ogarnąć bo też mu nic nie dropiło a miał już 70 poziom ale miał tak małe dpsy, że nie było sensu tego dalej ciągnąć w tym momencie xd teraz zbiera 90 regretów i zmienia całkowicie builda xd A ja dalej latam po mapkach i łudzę się że może akurat coś dropnie ( ͡° ʖ̯ ͡°) #!$%@? pewnie dropnie. Najbardziej
@Ice_Cube: ja tam dalej latam z gównem, 100% self found, nawet scaeva mi spadła więc zaoszczędziłem chaoska, 400k shaper dps jest więc biedy nie ma, ogólnie to bym był w #!$%@? biedny gdybym nie robił przy okazji chaos recipe :<

o i w sumie to carcas jack mi jeszcze spadł, to sobie 5l zrobiłem xD
  • 0
@Miecz12 Ja właśnie potrzebuje do builda Staffa 6 linka a na trade chodzi taki po 6,2 exalta, gdzie ja nawet jednego wydropič nie mogę ಥ ಥ Muszę ogarnąć jakiś inny zamiennik ¯_(ツ)/¯ Ja na razie mam wbity 80 i mam 100k damage'a, i na obecną sytuację tyle mi wystarcza jako tako ale przydałoby się znacznie więcej ( ͡° ͜ʖ ͡°)