Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Eksperci zegarkowi, bardzo proszę o pomoc. Szukam garniturowca 38-39mm z kremową lub białą tarczą. Podobają mi się Atlantic Worldmaster oraz Bambino Small Seconds i Gen 2, ale Orienty trochę za duże (a przy small seconds dodatkowo grubość zegarka i okienko daty niszczą wszystko...) i gdyby nie to to bym brał (a wersja 36mm za mała...). Worldmastery nowe za drogie, a używki nie chcę bo chciałbym, żeby zegarek był nowy. Podobają mi się również BARDZO BARDZO Dan Henry 1947 ale niestety nie są dostępne:(

W komentarzach wrzucam te, które mi siedzą z wyglądu.

Fajnie by było jakby był automat. Zegarek będzie używany maksymalnie kilka razy w roku, chciałbym się zamknąć w 1000 ale jak będzie coś super to jestem w stanie dołożyć może i drugie tyle, choć mocno się zastanawiając:)

#zegarki
  • 13
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AllieCaulfield: Dziękuję za propozycję, ale Maliny z profilu mają kształt ziemniaka, co mnie strasznie odrzuca, a lug2lug są jeszcze większe od Bambino. Do 2k też nic nie znajdę? Jeśli nic na horyzoncie się nie pojawi to koniec końców pójdę w Bambino gen2 i przełknę to 40.5mm jakoś bo szukam i nic nie ma ciekawszego...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AllieCaulfield: napisałem to DH czy im się coś nie wala po magazynie. Dzięki, nie wpadłbym na to:)

Dodatkowo zapytałem, bo na ich IG widziałem, że coś przebąkiwali o nowym dress watchu, tym razem mniejszym, czy są jakie dalsze informacje na ten temat i kiedy można się ewentualnie spodziewać jakiegoś info.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@fi9o: @AllieCaulfield:
Orient Star Classic na horyzoncie się pojawił i jest świetny. Jedyny problem, że wersja z bransoletą ma niebieskie wskazówki a mi bardziej podoba się ta ze srebrnymi a chętnie wziąłbym z bransoletą i nosił czasem do luźniejszych ubrań:D ech, same problemy:D