Wpis z mikrobloga

Rok temu posprzątałem w lesie w #warszawa kawałek terenu. Wpis na mirko - zdjęcie sprzed roku. Dziś ponownie się tam wybrałem z zamiarem sprawdzenia ile śmieci przez rok przybyło. Wynik jest pozytywny - niewiele.

Na zdjęciu jest efekt dzisiejszego sprzątania. Śmieci, które przybyły w ciągu roku to ok 10% tego co na zdjęciu. Reszta to takie, które leżały tam od lat, a ja je rok temu pominąłem oraz efekt wejścia w kolejne miejsca. Choć sumarycznie sprzątnięta powierzchnia jest bardzo mała - ok 3000 m2 (obszar ze skarpą, krzakami, trzcinami i miejscami podmokłymi) to śmieci niestety dużo :/ Plus jest taki, że za rok jak tam wpadnę to powinno być już znośnie.

Mamy ładną pogodę, słońce świeci, dzień jeszcze długi, więc nie siedźcie w domach. Do lasu! Z workiem :) #koronawirus w lesie nie straszny.

Zachęcam do obserwowania tagu #sprzatamylasy i dzielenia się swoimi spacerami. Nie trzeba szaleć tak jak ja ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kilkanaście śmieci mniej w lesie czy na łące to tez już coś!

Czas na obiad :)

P.S. Fitnesy i siłownie w wielu miejscach pozamykane, ale co z tego? Ja swój dzień nóg dziś zaliczyłem latając po skarpie z workiem ( ͡° ͜ʖ ͡°) #mirkokoksy

#las #przyroda #trashtag #chwalesie #czujedobrzeczlowiek
marian1881 - Rok temu posprzątałem w lesie w #Warszawa kawałek terenu. Wpis na mirko ...

źródło: comment_1584280422yY9vAipua8vrN8pJtTidMe.jpg

Pobierz
  • 2