Wpis z mikrobloga

Recenzje perfum: IFF Timbersilk

Są to bardzo nietypowe perfumy, ponieważ w formie olejka do smarowania, a nie psikadła. Perfumy te muszą być niezwykle niszowe, ponieważ nie ma ich opisu nawet na Fragrantica.com.

Założyłem je na pierwszą randkę z moją dziewczyną i mówiła, że pachnę fenomenalnie, ale ten zapach wydaje się jej nieco damski. Mimo to randka zakończyła się sukcesem a ona nie jest lesbijką, a wierzcie mi ze z moja twarza to nie jest latwe osiągnięcie, więc jak to jeden Mirek tutaj ujął, to może być ten lady killer nawet jak pachną damsko.

Czuć w nich zdecydowanie cedr i inne nuty drzewne. Być może jest w nich też trochę czegoś piżmopochodnego. Zapach jest jednoczesnie ziemy, ale też i słodki i ogólnie dosyć skomplikowany jakby składał się z co najmniej 50 różnych składników. Niestety mam tylko próbkę 15 mililitrów i bardzo ciężko je się nakłada bo nie mają żadnego aplikatora więc używam do ich nakladania patyczka do uszu. Domyślam się, że oryginał jest w rodzaju takiego dezodorantu z kulką, bo logiczie tak by się je nakładało lepiej, ale jak wspomniałem to są bardzo niszowe perfumy więc nigdzie nie mogę nawet znaleźć zdjęć.
Trwałośc jest olbrzymia, bo po randce czułem je na sobie jeszcze 2 dni, a dopiero trzeciego znowu miałem randkę, to musialem się dokladnie umyć i później jużnie było czuć. Projekcja jest taka o, ale jak zawieje wiatr to milo w nosek przypomina o sobie. Projekcja jest slaba chyba przez te forme olejka wlasnie, szkoda że nie ma do psikania. Próbka już mi się kończy więc jeśli któryś z perfumowych mirków ma namiary gdzie można je kupić w oryginale to będę bardzo wdzięczny.

Mimo, ze nie czuć w nich ani troche wertinerii to zdecydowanie sa to moje najlepsze perfumy, ale już mi się kończą, więc używam rzadko.

#perfumy #woolridgeperfumy
w.....8 - Recenzje perfum: IFF Timbersilk

Są to bardzo nietypowe perfumy, ponieważ...

źródło: comment_1584135079QvS0SxbQcjcez7QAZV3Kok.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@woolridge98 rozcieńcza się spirytusem, to jest skoncentrowana molekuła zapachowa. Z całego opakowania miałbyś 100ml w koncentracji 15 procent, czyli prawdopodobnie więcej niż w molecule 01
  • Odpowiedz
@woolridge98 dokładnie tak, to nie są perfumy w olejku. Z tego właśnie produkuje się perfumy, można powiedzieć że to jedna nuta zapachowa. No i uważaj bo od nakładania nierozcieńczonych molekuł możesz dostać jakieś wysypki czy czerwonych plam ;/
  • Odpowiedz