Wpis z mikrobloga

#dailyzupka
9/30 - challenge

Dziewiąty dzień zabawy i dopiero dziś w mej misce zawitał prawdopodobnie najpopularniejszy smak zupki błyskawicznej - rosół. Dzisiejszy produkt jest exclusivem sieci sklepów #tesco i ma całkiem sporo innych wariantów smakowych.

Smak: Kurczak pikantny
Producent: Shanghai Garden (Tesco)
Produkcja: Wyprodukowano w Republice Czeskiej
Gramatura: 60g
Zawartość: Kluski, skromna saszetka proszku
Cena: 0.79zł
Dostępność: Tesco
Skład:


Recenzja:
Z początku miałem mieszane odczucie co do tej zupki, lecz z każdą kolejną łyżką kupowała mnie coraz bardziej. Czuć, że to rosołek, smak jest przyjemny i nienatrętny, naprawdę może się podobać, nie jest kwaśny jak niektóre. Makaronik bardzo fajnie napęczniał, nie ma mącznego posmaku i jest dość miękki. Jakbym miał porównywać to najbliżej mu chyba do Vifonu, choć król dalej jest jeden. ( ) Zawiodłem się natomiast na ostrości zupki, która nie jest ostra ni w ząb. Nic, nawet minimalnego ostrego posmaczku. Z warzywek małe kawałeczki marchewki i natka pietruszki.

Plusy:
+ przyjemny nienatrętny smak
+ czuć, że to rosołek
+ gruby makaronik
+ cena/jakość
+ ładny kolorek

Minusy:
- #oszukujo bo ostrości zupełnie brak

Podsumowując Tesco serwuje nam za grosze fajny spokojny rosołek, chętnie wciągnąłbym drugą porcję po zjedzeniu pierwszej i jestem też skłonny stwierdzić, że to jeden z najlepszych rosołków/kurczaczków wśród zupek w cene do 3zł. Ocena końcowa: 7/10

Tag do obserwowania/czarnolistowania: #dailyzupka
Mergan27 - #dailyzupka 
9/30 - challenge

Dziewiąty dzień zabawy i dopiero dziś w ...

źródło: comment_1584036074tmHLMvVIhg68Zo0vFo7ltK.jpg

Pobierz
  • 17
@Mergan27: Widać że zmysł smaku masz jak 5 letnie dziecko ( ͡° ͜ʖ ͡°) bez urazy ale żeby chwalić rosół z tesko za 80gr to poważnie trzeba mieć niskie oczekiwania, ewentualnie nie jeść prawdziwego rosołu. Rozumiem też że to Twoja prywatna opinia i nie mam zamiaru hejtować za to więcej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Mergan27 nie podchodzą mi w ogóle te Tescowe zupki, już jakoś te z Kauflanda są lepsze wg mnie. Do sprawdzenia przez ciebie proponuję właśnie rosołki z exlusivow tesco/Kauflanda/Auchan itp co tam masz dostęp