Wpis z mikrobloga

No dobra, pół roku po czasie ale lepiej późno niż wcale ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zdecydowanie nie jest to mój najbardziej udany model, koncepcja zmieniała się kilka razy w ciągu budowy - najpierw miał być wrak, potem stan muzeum, wreszcie skończyło się na standardowym, lekkim brudzeniu. Sporo czasu poświęciłem na wnętrze, którego teraz w ogóle nie widać ( ͡° ʖ̯ ͡°) Połówki kadłuba źle spasowałem, a jedno ze świateł wygięło kiedy ogrzewałem model suszarką po malowaniu, żeby lakier podsuszyć:) No i ogólnie szare, niemieckie czołgi w ogóle nie wychodzą mi tak jakbym tego chciał - nie potrafię ich dobrze malować.

#mikroczolggrubera #modelarstwo
Pobierz knoor - No dobra, pół roku po czasie ale lepiej późno niż wcale ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zdecydowa...
źródło: comment_1583997727NNjKpu8sOcBqfCbQhiOBK0.jpg
  • 14
@kozaqwawa: Coś Ty, totalny leń, przezroczyste lampy są z pudełka:) Chociaż kiedyś robiłem lampę (w zasadzie samo szkło) do T-34, wnętrze zmalowałem markerem molotow liquid chrome (zajebisty efekt lustra) a szkło z przezroczystego kleju epoxy, dwuskładnikowego. Wyszło jakotako:)
@knoor: kv1 mam zrobionego :) tygrys lezy na kupie i czeka ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale w sumie to jak dokoncze to co pisalem wyzej to chyba se przerwe od pancerki zrobie i jakis samochód 1/24 ukleje