Wpis z mikrobloga

@Ajihat: #!$%@? typie ryzyko zarażenia będzie niższe o to mi chodzi a ty mi o jakiś sciereczkach..... czytajcie i odpowiadajcie na pytania ze zrozumieniem a nie #!$%@? kocopoły o ścierkach. Tak, powinien latać ale na #!$%@? to pisać jak to się nijak nie ma do tego co ja napisałem
@Ajihat: i nie wymyślił tego minister tylko episkopat .... najlepiej kogoś gównem obsmarować . Do kina nie pójdą nie jest to miejsce kultu wiec można to łatwo zamknąć i nikt się nie poskarży ze mu wolność religijna kradną, poza tym są to instytucje prywatne a kościół taki nie jest i to jest #!$%@? nierealistyczne żeby każdy zamknąć bo ludzie maja takie przekonania a nie inne i i tak pójdą. Ludzie myślcie
Lepsze byłoby zakażenie takich zgromadzeń ale skoro nie są zakazane to ta decyzja jest słuszna i zasadna.


@Tam91: Po raz kolejny pokazują jak jest traktowany kościół pobłażliwie bez względu na konsekwencje. Czemu w kinach więcej seansów nie zrobili? Czemu w szkołach więcej zajęć z podziałem na grupy? Koncerty i spektakle to samo. Akurat #!$%@? kościół ma przywilej który może mieć największe konsekwencje ponieważ grupa docelowa jest wiekowo starsza i bardziej narażona.