Wpis z mikrobloga

Dzień dobry Mirkii i Mirabelki ( ͡º ͜ʖ͡º)
Chcielibyśmy się przywitać z całą społecznością tagu #leasing #najem oraz #bmw #audi #mercedes ;)

Jesteśmy firmą pośredniczącą w leasingach i najmach długoterminowych pojazdów. W szczególności kładziemy nacisk na marki premium jak BMW, Audi oraz Mercedes, przez co znajdziecie u nas najlepsze oferty właśnie na te samochody.
Kontakty z dealerami jednak robią swoje ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

W ofercie są najmy dla firm jak również osób prywatnych, leasingi konsumenckie, leasingi motocykli i w sumie wszystkiego co się rusza (albo i nie :D).

Prywatnie mirkuję z Wami od ponad 5 lat, przeżyłem dużo afer i niedziałających tagów, więc pomyślałem, że to dobra okazja do rozkręcenia trochę social media.
Dodatkowo w najbliższym czasie myślę, że uda się zrobić jakieś # rozdajo ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Jeżeli ktoś byłby zainteresowany jakimś leasingiem czy najmem zapraszam na PW. ;)

i cyk, pora na csa
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@auto-planeta: auta tylko ze stocka czy można sobie pokonfigurować cosik? Jaki pi * drzwi rabacik możecie pomóc ugrać na np BMW 5/Mersia E?
W przypadku zamówienia opcji "wykonfigurowanej" ile czasu mniej więcej potrzebujecie ja ogarnięcie autka do odbioru przez klienta?

Za niecałe 1,5 roczku kończy mi się najem na SEATa i chciałbym przesiąść się w coś ładniejszego ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@auto-planeta: 150 kunia w 5-tce to malutko :) Ale na pewno się do Was uśmiechnę za rok i będziemy główkować :)

Z racji, że zaraz się zacznie sezon jednośladowy to uśmiechnę się do Was na priv z pewnym interesem (σ ͜ʖσ)
  • Odpowiedz
@auto-planeta: Myślę, że na mirko wielu potencjalnych klientów nie znajdziesz. Cud będzie jeśli kilku w ogóle się trafi ( ͡° ͜ʖ ͡°) zupełnie nie ta grupa odbiorców.


@Lenmon A to niby dlaczego? Nie każdy na wypoku to gimbus przegryw ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@auto-planeta inne marki też ogarniacie? Lexus? Alfa Romeo?
  • Odpowiedz