Wpis z mikrobloga

@mariuszMAXpalonko: to ze bylo brudno to znaczy ze trzeba wszystkk zaorac. Mozna bylo posprzatac, zrobic sciezki, place zabaw, drog e dla rowerow, dac kamery zeby ludzie nie smiecili i byloby piekne miejsce gdzie ludzie chcieli by soedzac czas wolny
  • Odpowiedz
ola Boga wycięli tyle lasu, C--j że ten las był wylęgarnia śmieci i menelstwa xD


@mariuszMAXpalonko: pożaru w mieszkaniu nie gasi się wysadzeniem w powietrze całego budynku
A że miasto nieudolnie zarządzane nic z syfem nie potrafiło zrobić, to czyja zasługa?
Mera miasta czy jego wyborców?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@NeuroTC: @Dibhala: @dzana: XD
Macie ciut racji ale... Nie do końca. Zaraz za górka z której są robione chyba te zdjęcia jest park Srodulski, gdzieś jest park jordanowski i dużo terenu z drzewami. Tak jak mówiłem wcześniej, przy wycinaniu tychże drzew Prezydent obiecał ze nasadzi podobna ilość drzew na placu papieskim, tam gdzie w 99 papież był, bo jest tam masa pustego terenu. Temat ucichł więc
  • Odpowiedz
@mariuszMAXpalonko: Ja nie wiem gdzie to jest, nie wiem kto to jest Checinski, nie interesuje. mnie hokej. Żaden ze mnie ekolog lol.
Tylko wycinka drzew nie rozwiąże tematu meneli i śmieci. Pojawią się w innym miejscu po prostu. Przeniosą się do parku obok. I co wtedy? Będziemy mieli argument, za wycięciem kolejnego parku?
  • Odpowiedz
@mariuszMAXpalonko: luzik, ja akurat nie jestem przeciwnikiem wycinania drzew, ale bardziej przecienikiem betonowania wszystkiego. Ale jezeli to jest robione z glową i w okolicy jest alternatywa to spoko. Po prostu widze co sie w krakowie dzieje. W niektorych dzielnicach,m mgrama zieleni nie znajdziesz, a jak miasto zrobilo porzadny park Reduta to w weekendy sa takie tlumy ze ciezko sie spaceruje.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@besmart93: a wy nadal powielacie to samo więc napiszę po raz drugi je ani obrońcy, tfu ekologi.

W tym "lasku" który jest na wyższej fotografii, odkąd pamiętam czyli jakieś 15 lat zawsze był syf, ludzie wyrzucali tam wszystko z pobliskich garaży, opony, szkło, plastiki A raz nawet szyld jakiegoś warzywniaka tam widziałem. Do tego często ten Las służył menelom do chlania i spania w lato a same ścieżki które prowadziły
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BajerOp: @wankiel: ale wy jacyś n---------i jesteście glaby kapuściane? Nigdzie nie pisze ze W-----c las bo śmieci tylko las i tak zostałby wycięty pod stadion i kompleks sportowy a to że tam było n------e syfu i nikt z tego nie korzystał działa na korzyść wycince. Co za zamknięte łby ja p------e
  • Odpowiedz
@mariuszMAXpalonko: nie wiedziałem, że wylęgłeś się z tego lasu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale czego ja się właściwie spodziewałem po Sosnowcu. Zmieniam zdanie, powinni cale miasto zaorać, razem z takimi pieniaczami jak ty xd
  • Odpowiedz