Wpis z mikrobloga

@cross7676: ja bym leciał bez FH, sam mam podobną sytuację i już zdecydowałem, że najwyżej wjadę w -4 przy GW31 i będę miał 10/11 grających. Co do składu jeśli będziesz chciał przy GW31 wywalić Aube to uwolni Ci to fajne środki więc będzie ciekawe pole do popisu np. Baldock -> Doherty? U mnie na GW31 planuje zrobić Ings -> Deeneya i Lund/Rico-> Doherty
myślę, że prędzje kupie kogoś z Burnley na obronę przez blankiem co sądzisz


@cross7676: co do tego, bo napisałeś już po tym jak wysłałem, chce też wrzucić Pope na bramkę kosztem Ryana, obrońców nie brałem pod uwagę bo nie chcę ich podwajać z Pope właśnie
@guowa: sprawdziłem mogę zostawić nawet tego Baldocka a wywalić tylko Holgate i starczy na Dohertiego w tym potrojonym transferze i na BGW iść VVD,TAA,Catchart,Doherty. Sheffield jednak spoko terminarz a potem będą mieli DGW i myślę, że odpali zaraz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@guowa: VVD,TAA,Catchart,Doherty.


@cross7676: obrona wygląda kozacko, ja zamiast VVD ide z Gomezem no i bez Cat, co do SHU to faktycznie zapomniałem, że mają potem DGW, więc może i Lorda jeszcze trochę potrzymam jak siedzi już u mnie 27 kolejek
@guowa: haah ja Lorda już musialem się pozbyć miejmy nadzieje ze wahadłowy Baldock odpali, Lord grał w FA CUP wiec w Lidze pewnie nie będzie gral, no obrona kozak zobaczymy pomoc wychodzi na dana chwile Salah, Doucoure, Berwigin tak by poszlo, Dendocker o ile będzie gral a to nie pewne. Atak Jimenez Deeney hmm
@cross7676: nawet mi tak nie mów bo poza Lordem na ławce mam Rico i Williamsa którzy ostatnio więcej nie grają niż grają i nie planowałem na ten GW jeszcze ich ruszać bo nie mam po funduszy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@cross7676 Podoba mi się opcja wypchania składu dość tanimi zawodnikami Wolves i Watford bo mogą się przydać przy BB w gw34. Poza tym od dawna mam Fostera więc już początek triple Warford mam :)
@cross7676 Mam 6 grajkow na gw31: Foster, VVD, Salah, Firmino, Jimenez i Dendoncker. Do wywalenia: Stephens, Webster, Lascalles, Perez i może DCL, ale się waham. Na ławę w gw31 pójdą KDB, Martial i Perreira. Plany zakupowe to Doherty, Sarr/Doucure, Deeney, Taylor. Widzę tu dwie trudniejsze kwestie. Po pierwsze, Dendoncker to trochę lipa opcja, miałem go wymienić na Nevesa. Ale przez to co odwalilo wczoraj Norwich, nie wiem czy wymieniać Dendo czy DCL.