Wpis z mikrobloga

Moja najnowsza przygoda z paczkomatami inpost.
Zamówiłem sobie susz CBD, kurier chyba wyczuł marihuaen i postanowił przywłaszczyć sobie z paczki jeden woreczek i zostawił rozwalone pudełko, kto by był na tyle głupi i zgłaszał skradzione narkotyki ( ͡° ͜ʖ ͡°).
No to myślę że się trochę zdziwi ( ͡° ͜ʖ ͡°) zrobiłem zdjęcie paczki, zgłosiłem reklamacje, żeby wyjaśnili sytuację bo trochę słaba akcja.
Odpowiedź inpost: Reklamacja została wykonana w zły sposób trzeba było zostawić w paczkomacie nara. Nic nam nie możesz zrobić.
W 4 literach miałem straconą zawartość bo wartość była znikoma, bardziej liczyłem na wyjaśnienie sytuacji bo pierwszy raz coś takiego mnie spotkało. Trochę się na nich zawiodłem. Fakt powinienem widocznie paczkę zostawić i zgłosić zgodnie z ich zasadami ale różowa odbierała i nie miałem wielce na to wpływu. Sposób potraktowania trochę mnie zniesmaczył...

#inpost #cbd ##!$%@? #marihuana
  • 7
@GrindujTopy: rozumiem, że jest ciężko o pracownika i za nic nie #!$%@?ą, ale #!$%@? paczki to takie nic chyba nie jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@szczepan29: Moja luźna interpretacja faktów. Chyba, że otwiera sobie wszystkie jak leci ( ͡° ͜ʖ ͡°). Dołączyłem jak wyglądała paczka po wyjęciu przez różową i jestem w stanie uwierzyć, że przy poruszeniu mogła wydać jakąś woń i
Pobierz sir - @GrindujTopy: rozumiem, że jest ciężko o pracownika i za nic nie #!$%@?ą, ale #...
źródło: comment_15834753128bUagTsm3eJkzTvzCuABiJ.jpg