Wpis z mikrobloga

Przeglądałem dziś gruzy na OLXie i zatrzymałem się nad tym #e36 Jest w tym zdjęciu coś definitywnie polskiego. Stara, brzydka trójka compact w niemodnym dziś kolorze i równie niemodnych felgach, stojąca na idealnie typowym polskim podwórku z sypiących się płyt chodnikowych. W tle stoją kolejne E36 w innych kolorach .

To co widzimy na zdjęciu to echa małomiasteczkowego lansu późnych lat 2000. Ledwo już słychać je spod klekotu zgruzowanych doszczętnie E46 318d, które to przez ostatnie 3-4 lata całkowicie zastąpiły E36 w roli bolidu młodzieży wiejskiej.

Dziś taka sceneria wygląda wciąż pospolicie. Ale kiedyś i te podwórka zostaną wyremontowane, płyty zastąpi kostka na której stanie poliftowe E90 i jako świadectwo tych czasów ostaną się tylko przypadkowe zdjęcia z ogłoszenia zapisane przez jakiegoś świra co ma konto na wypoku.
#bmw #nostalgia
comanchee - Przeglądałem dziś gruzy na OLXie i zatrzymałem się nad tym #e36 Jest w ty...

źródło: comment_1583362268SzBO2KCrpdDRNqPtBFsxxo.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Stara, brzydka trójka compact w niemodnym dziś kolorze


@comanchee: sam jesteś niemodny, mała korekta lakieru, polerka i kolor sztos, nie to co szare (ew. białe) i nudne auta które jeżdżą po ulicach.

e36 z dresowozu powoli staje się ładnym klasykiem
  • Odpowiedz