Wpis z mikrobloga

Pakery, wy też musicie spać milion godzin żeby się wyspać po tej siłowni? Ja jak śpię poniżej 8h to w pytę niewyspany, a powyżej jest lepiej ale czuję, że jeszcze bym pospał. To przez ciężkie treningi tyle snu potrzeba czy lepiej na badania do psychiatryka iść? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mikrokoksy
  • 23
  • Odpowiedz
@Duzy_Dziki_Zwierz: nie no nie chcę wróżyć z fusów ale też nie chcę robić z siebie chorego, bo się wyspać nie mogę ¯\_(ツ)_/¯
Po prostu jestem ciekaw jak na innych użytkowników wpływa ciężki trening siłowy, bo może faktycznie trzeba codziennie te 8h żeby odpocząć. Ja jak robię treningi to się staram nie #!$%@?ć tylko pocisnąć na ile dyspozycja pozwala.
  • Odpowiedz
@non-serviam: Też w uj śpię. Jak nie pośpię w tygodniu to odsypiał w weekendy i czuję się jak młody bóg. Ogólnie sam się zastanawiałem czy nie mam coś #!$%@?, jednak doszedłem do wniosku, że to przez wieczorny chronotyp snu - a podobnie jak większość społeczeństwa wstaję rano, to i się wszystko #!$%@?.
  • Odpowiedz
@Michael_Proteins: no właśnie taką też mam rozkminkę. Najchętniej chyba bym chodził spać 2 w nocy max 3 i spał #!$%@? wie do której :D
Próbowałem się przerzucić na poranny tryb życia, jak wstaniesz rano to dzień w #!$%@? długi ale i tak nie mogę odpalić za #!$%@?... Zresztą to wymagałoby nauczenia się chodzić spać o 22 a nie o północy albo dalej...
Druga sprawa to znajdź kogoś w tym kraju
  • Odpowiedz
@non-serviam: No też miałem dużo z tym "rozkmin". Próbowałem wstawać w weekendy wcześniej żeby wykorzystać czas, tylko że i tak tego nie robiłem - obijałem się. Podobnie jak Ty, najchętniej to bym siedział po nocach bo wtedy mi się cholernie dobrze funkcjonuje. Miałem tak od zawsze, jeszcze w technikum (ponad ponad 10 lat temu) siadałem do rysunków technicznych dopiero o 24, studia to samo - projekty z budownictwa robione w
  • Odpowiedz
Pakery, wy też musicie spać milion godzin żeby się wyspać po tej siłowni?


@non-serviam: @Michael_Proteins: Sen jest WYJĄTKOWO ważny. I naprawdę przy ciężkich treningach znacząco się wydłuża. Śpię jak kłoda po 9-10h, do tego często zdarzy się 1-2h w dzień szczególnie jak dużo OGNIA było na treningach. Co ciekawe jak tylko wystąpi przerwa dłuższa niż tydzień od treningów, to 6-7h wystarcza w zupełności, abym był wyspany.

Jaja się
  • Odpowiedz
@Michael_Proteins: widziałem tego teda i też mnie ta babka trochę irytowała :D
No ale coś jest w tym co mówiła...

@IntruderXXL: no nawet na logikę pasuje, że trzeba w uj pospać, żeby odpocząć po ciężkim treningu... Najgorsze jest to, że w tej całej siłowni sam trening z żelazem to pikuś, najwięcej czasu i bujania się zajmuje przydotowanie jedzenia, zjadania go o zgrozo ( ͡º ͜ʖ͡
  • Odpowiedz
Bo mało kto może sobie pozwolić na 10h spania dziennie już nie wspominając, że to trochę strata czasu ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@non-serviam: Dlatego chcąc być Trójbojarzem... Oprócz pizgania dużych ciężarów, trzeba lubić żreć i wylegiwać się w łóżku :)
  • Odpowiedz
trzeba lubić żreć i wylegiwać się w łóżku :)


@IntruderXXL: no brzmi jak praca marzeń ( ͡° ͜ʖ ͡°) tylko jak się nie zarabia na życie z bycia trójbojarzem to pojawia się problem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Dywan nie będzie dumny ale trzeba chyba przestać robić siady ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
tylko jak się nie zarabia na życie z bycia trójbojarzem to pojawia się problem


@non-serviam: na tym sporcie się... NIE ZARABIA :P Jak już to na sprzedawaniu planów, trenowania innych ludzi, prowadzeniu kanału na yt :P
  • Odpowiedz
@jackwalker303: wiem do czego dążysz i niewątpliwie jest w tym dużo racji...
Raczej prowadzę nocnowieczorny tryb życia i treningi też raczej później niż wcześniej ale to też wynika z tego, że choćbym chciał wstać rano to za #!$%@? na trening nie mogę się wybrać. Rozwleka mi się to i rozwleka, a wieczorem po robocie hyc od razu na mordownię ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Przestanę robić przysiady
  • Odpowiedz