Wpis z mikrobloga

laska nic nie zawiniła a dostała taki o------l, nawet po tych wszystkich chamskich tekstach Cię nie zwyzywała ani razu, w sumie wyszła tu 100x lepiej od Ciebie
  • Odpowiedz
  • 9
No dobra zgadzam się, może i jestem bucem, bo nie rzucam pustych komplementów , których ta kobieta dostaje aż nadto sądząc po jej wyolbrzymionym ego. Z resztą na koniec wyraziła swoje zainteresowanie moja osobą ,ale z tego nie skorzystam, bo wolę mądre dziewczyny. Sorry, że nie jestem desperatem i nie spotykam się z byle kim. Przy okazji, pokazanie komuś że ma się charakter działa lepiej niż wasze nudne spermienie przegrywy
  • Odpowiedz
@syntetyczny94: No super masz ten charakter, nie to co beciaki XD prawdziwy alfa Chad, cisnales po jakiejś lasce tylko po to, żeby się chwalić na wykopie jaki jesteś mEnSkI, plujesz jadem do tej laski a sam szukasz uwagi i poklasku, słusznie ci współczuje
  • Odpowiedz
@syntetyczny94: najlepsze jest to że dalej ciągnie tą chamską rozmowę i pewnie taki łobuz ją pociąga (albo chce dalej atencji xD). Jakby miała rigcz to by przestała pisać po spermiarskim tekście że "c---a zacznie klaskać" a nie się droczy xD
  • Odpowiedz