Wpis z mikrobloga

Jako wykopowy "lewak" i neuropek muszę powiedzieć jedno. Okrutnie mnie żenują próby atakowania rządu przez niektóre środowiska opozycyjne w związku z #koronawirus. Tzn. ja wiem, że pisiorki by to tez robiły i nawet dużo bardziej, ale mimo wszystko to za bardzo uraża mój RiGCz.
Służba zdrowia jest #!$%@? bez względu na PiS, który oczywiście nic nie zrobił w kierunku poprawy. Ale w tej sprawie naprawdę wszystkie partie będące przy władzy są winne i robienie polityki na emocjach związanych z #2019ncov jest dla mnie absolutnie żałosne.
  • 5
  • Odpowiedz
@jamtojest:
Uważaj kolego - dzisiaj odrobina krytycznego myślenia, jutro zostaniesz, tfu, symetrystą. A to gorzej niż parias i eunuch w jednym :)

Ad rem: podpisuję, też jestem zażenowany. Wygląda na to, że błyskotliwy pomysł KO na konstruktywną kampanię autorstwa spin doktorów 15k to promowanie gwiazdy o charyźmie zgniecionego papierka po Kinder Bueno czyli św. Grodzkiego, którego największą zasługą jest to że atakuje go szczujnia, tudzież eksploatowanie do porzygu populistycznych chwytów w
  • Odpowiedz
@jamtojest: Właśnie sam sobie odpowiedziałeś na to. PIS nie zrobił nic w kierunku poprawy, wręcz nawet pogorszył. Na wszystko jest kasa, panuje wszechobecne rozdawnictwo a służba zdrowia leży i kwiczy. Ludzie atakują rząd, bo są świadomi sytuacji i tego jakie banialuki kręci rząd wmawiając ludziom, że państwo jest przygotowane na koronawirus w Polsce, kiedy rzeczywistość jest całkiem inna.
  • Odpowiedz