Wpis z mikrobloga

"Czas na fotkę kolejnego legendarnego auta z Bogatyni - tym razem mam dla Was BMW 328Ci E46, które należało do jednej z najbogatszych mieszkanek tego miasta, Danuty B. (później G.). Samochód zarejestrowany został w Bogatyni w 1999 roku, co oznacza, że najprawdopodobniej Beemka zakupiona została bezpośrednio z salonu jako nowe auto! Ten model oferowany był bowiem w Europie właśnie od 1999 roku. Była to oczywiście pierwsza w mieście "trójka" E46 w wersji coupé. Co ciekawe, na zdjęciu przypadkowo uwieczniony został również Fiat Tipo, który w drugiej połowie lat 90. zwracał uwagę niebanalnymi wówczas alufelgami. Zdjęcie zrobiłem w maju 2000 roku przy ulicy Armii Czerwonej (obecnie Armii Krajowej). PS. Osoby pochodzące z Bogatyni szybko zorientują się, że BMW zaparkowane było obok legendarnego domu handlowego, zwanego potocznie "Handlowcem", który 23 października 2006 roku - po wcześniejszym pożarze obiektu - został zrównany z ziemią przez buldożery... Jedna skromna fotka, a ile historii."
#bmw #czarneblachy
kipowrot - "Czas na fotkę kolejnego legendarnego auta z Bogatyni - tym razem mam dla ...

źródło: comment_158281056961nBXjoiqDjwVcDmee5VA6.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
@kipowrot: Pamiętam jakie piorunujące wrażenie robiły e46 i e39 w okolicach 2000 roku... Dziś widok aut tej klasy jest powszechny, ale wtedy to była prawdziwa bomba, na ulicach Lanosy, Sieny, Polonezy, Fiaty, a tu nagle jedzie taka beta, jak z kosmosu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@jamtojest: jak ktoś pamięta serial Fala Zbrodni to tam była cała paleta takich porażających bmw (e46 i e38 wtedy mega robiły jak na te czasy) i z tego co pamiętam pierwszy raz zobaczyłem tam e60 jako fura szefowej ruskiej mafii, kosmiczna była. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@lsrrdc: masz na myśli gangsterkę lat 90-tych z tamtej okolicy? Wpisz w googla "Carrington król spirytusu" to znajdziesz sporo informacji o szmuglowaniu spirolu przez zachodnią granicę.
  • Odpowiedz
@jamtojest potwierdzam, jak byłem gówniak to właśnie jakoś w okolicy 1997-98 widziałem e39 wtedy też zobaczyłem pierwszy raz xenony w akcji.. matko jedyna do dziś mi sie marzy takie 530i z zenonami.
  • Odpowiedz