Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Davvidx: Nie, na DGF ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@cwlmod: Wlasnie moj poczciwy diesel spokojnie daje sobie z nia rade na 0-100kmh, ale razem ze znajomym przyznalismy ze w poczatkowej fazie jak sie depnie pedal gazu to zrywa sie niesamowicie predko, wrecz natychmiastowo i doslownie wgniata w fotel.
@w__w: Powyżej 70km/h przyspieszenie mocno słabnie ale w miejskim ruchu wciąż bierze dowolne auto bo rusza od razu a nie się rozkręca, redukuje biegi itd.

Mnie zszokowało jak wygodna jest ta i3. Fotel kierowca ma chyba największą regulację ze wszystkich beemek.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cwlmod: Troche tylko szkoda, ze z zewnatrz tak slabo wyglada. Niemniej srodek bardzo spoko i faktycznie fotel wygodny. Tutaj jeszcze kokpit w drewnie i jasnej skorze - bardzo mi sie podoba takie polaczenie.
@w__w: BMW zrobiło je z 10 lat temu i zero zmian przez te wszystkie lata. Z zewnątrz było tak brzydkie jak najnowsze modele z paszczami zamiast nerek. Środek jest raczej tani tzn materiały są drogie i dobre ale twarde. Cena niestety jest kompletnie z dupy. 200k za takie auto w życiu bym nie dał. Nie przy absurdalnym zasięgu 150km
@kmt187: Tylko jeśli jest to astra F ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak ja #!$%@? nie nawidzę tego samochodu. Zawsze gardziłem nim za jakość wykonania i obrzydliwy desing, a teraz jestem przeczulony na widok dup tych gówien :/